Jump to content
  • 0

pomoc Vytvorenie webu...


NICK

Dotaz

Takze kedze som php dnes v noci videl po prvy krat viac menej :d .. no potrebujem si iba nahodit web.. podla jedneho video navodu som si stiahol SMF (simple machine forum) cez total commander som to hodil tam kde to malo byt .. podla toho nastavil atd.. super islo to .. ale ak chcemnormalny web a nie forum? stiahol som si temu a hodil ju do toho mojweb.4fan.cz/web/tuuutoo som to dal ako to SMF .. ale nejde to .. len ked otvorim web je to cele biele a reklama webhostingu tam je nic ine.. co tam potrebujem dat alebo ako ? poradite.. ludia ? :)

 

EDIT: okolo 3:03nehovorte ze do toho prazdneho index.php mam nieco napisat ? :d

 

EDIT 2: 5:49 Som proste uzasny :d:D .. mam to.. akurat neviete kde zozeniem slovensky preklad na to php ? ty kokos ale sa asi poskladam :d .. jeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .. vela casu uz som tu stravil :d

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zaprvé asi mluvíš o endoře.. Nevím ale od svého acc u endory nemáš informace na instalaci. Právě proto endora v administraci má tlačítka na instalaci CMS ale nikde info a připojení k DB. Takže bych to řekl že to mají dobrou ochranu proti forkam a případným Warezum

 

// Lol a skuť máš ty infa o DB ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Zaprvé asi mluvíš o endoře.. Nevím ale od svého acc u endory nemáš informace na instalaci. Právě proto endora v administraci má tlačítka na instalaci CMS ale nikde info a připojení k DB. Takže bych to řekl že to mají dobrou ochranu proti forkam a případným Warezum

 

// Lol a skuť máš ty infa o DB ?

Skus hledat a pokud se vyznám v endore, tak si databazi vytvoris sám a cestu si každý umí domyslet ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

som si stiahol php fusion 7-00-05 .. a podla videonavodu na youtube hodil do ftp a vsekto tam menil atributy podla navodu :p a tak . a ide mi to temy som si menil uz a tak vsetko viac menej .. len na tom ako mozem tu dat tak z tadialto http://www.iphpfusion.sk/ ale neni tam SKpreklad tohooto.. takze mam web v anglictine.. skusim este nieco pohladat.. ale niejaky problem tam aj tak bude lebo mi hore vzdy nejake riadky vypisuje ako errory keby ved chceknite :dhttp://www.jamastown.4fan.cz a nepozerajte ako to tam vyzera lebo som tam nahadzoval vsetko iba tak ci to funguje ok? ;)

 

EDIT: uz tam mam slovensky jazky.. ale nejake blbe riadky mi tam vypisuje hore pri prehliadani webu.. .. čo s tym ? :wtf:

 

-- stř 17. bře 2010 15:01:08 --

 

EDIT: uz tam mam slovensky jazky.. ale nejake blbe riadky mi tam vypisuje hore pri prehliadani webu.. .. čo s tym ? :wtf:

 

Kuraaa .. uz ani DB nejde spravit ! ! :d .. ako sa ozvem aby ste mi tu odpovedali OMG ! :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...