Jump to content

[KONEC]


Nikes

Recommended Posts

Twl stejně toto téma je jen na zviditelnění.. Já taky s pawn skončil a nikomu sem to neřekl.. Už se ho neučim jen když vím, tak poradim, ale jako zakládat kvůly tomu téma, že končim, tak to je na ho*no..

Link to comment
Share on other sites

Twl stejně toto téma je jen na zviditelnění.. Já taky s pawn skončil a nikomu sem to neřekl.. Už se ho neučim jen když vím, tak poradim, ale jako zakládat kvůly tomu téma, že končim, tak to je na ho*no..

 

Nějak tak pawn už nedělam 6mesicu ... když se mě někdo zepta jestli mu nepomuže tak teprve pak mu napišu že pawn už nedelam ...

Link to comment
Share on other sites

Twl stejně toto téma je jen na zviditelnění.. Já taky s pawn skončil a nikomu sem to neřekl.. Už se ho neučim jen když vím, tak poradim, ale jako zakládat kvůly tomu téma, že končim, tak to je na ho*no..

 

Nějak tak pawn už nedělam 6mesicu ... když se mě někdo zepta jestli mu nepomuže tak teprve pak mu napišu že pawn už nedelam ...

Proč by si mu to řekl? :d Když vim, tak poradim.. Když nevim řeknu, že nemam čas :d

Link to comment
Share on other sites

Čus,chtěl bych vám jen napsat že končím s pwn rád se tu zastavím pokecat ale na pwn seru!!Důvody nechci říct vůbec nvm jestli se tu objevim..(Chci se zabít) protože ta pí** =D.Tak caw..=(

 

Chod skákat okno nebo balkon snad máš :) pp

Link to comment
Share on other sites

:d čus čus..:d né nvm nejdu asi ae měl sem chuť šla ona nikam..:d

tk já nikam nejdu..:d

 

Čmucham čmucham spam???!

nee :d on si chtel vytvořit temu na spamovani :d
Link to comment
Share on other sites

:d čus čus..:d né nvm nejdu asi ae měl sem chuť šla ona nikam..:d

tk já nikam nejdu..:d

 

Čmucham čmucham spam???!

nee :d on si chtel vytvořit temu na spamovani :d

 

Zapni mozek ju?

Link to comment
Share on other sites

Člověk kterej alespon trochu pochopil pawn, by jen tak nezkončil, protože to je potom fakt velkej návik, jako třeba cigareta .... znam to a to kouřim jen slabí mentolky :d :D ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...