Jump to content

Hledám zázemí


Guest luckeR_

Recommended Posts

Něco o mně:

 

Přeji pěkné chladné ráno, chtěl bych se zeptat na práci admina, někde kde by bylo místo pro zkušeného ( "lol" ) admina. Jmenuji se Martin luckeR_ Kolář a je mi 16 let, bydlím v Středočeském kraji v krásném měste Kladně, (další "lol" ) a chtěl bych se stát adminem na nějakém serveru, na lidech online nezáleží.

 

Máš nějaký zkušenosti?

 

Dělal jsem admina na Československém serveru www.ntpclan.com nebo - li Netopeer, tam jsem měl doposud level 2, poté jsem dělal admina na www.herni.kompletne.cz které už není takové, jako bývalo, tam jsem skončil z 2 roční prací na levelu 4. Ovládám příkazy, a ovládám i sám sebe, jsem přátelský, a podobné věci, nezáleží mi na tom, jistli bude na serveru online denně 5 lidí, nebo více. Hlavně, ať je to pohodový server.

 

Chtěl bys něco vzkázat?

 

Pokud by jste o mně někdo měl zájem, což pochybuji (:d) tak se prosím ozvěte do tohoto tématu, pochopitelně budu čekat na Vaše názory, děkuji za Váš strávený čas, a hodně štěstí přeje luckeR_ :prase:

Link to comment
Share on other sites

Já bych tě bral :d:D..Ale mód není ani z 25% hotovej (Ale už tam něco je :d)....AdminPříkazy tam jsou taky...Návštěvnost:0 :d..Někdy 2 když jdu s bráchem něco vyzkoušet :d:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Zapomněl jsem se zmýlit, ten mod musí být hotovej, ale počkám si na další odpovědi, jistli teda něco příjde.

 

 

EDIT: CorvoNero! Tebe znam, odkuď ? Něco mi to říká :)

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

je to pěkné, ale adminování na PFR si toho moc nedotáhl no... si byl ještě v zkušební době.

 

EDIT: Ten podpis jsem už někde viděl, a nepamatuju si že by to byl tvůj

 

EDIT2: ha, už jsem to našel lol... Patří to J0K3R_[K0]-ovi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...