Jump to content

[INC] Nový systém domů "CreateHouses"


AvestX

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mám dotaz. Když si tam zaparkuju auto tak mi tam zůstane nebo mi to zmizí jako v min. verzi?

nevim o jaký verzy mluvíš ...

ale tady se tvoje odstraní a vytvoří se u domu ,,, pak ho můžeš smazat, zamknout nebo odemknout

Link to comment
Share on other sites

tak pls sprav to ved tento include to potrebuje chapes ..ved podstata je i jeho ukladanie ...ako script je nakodeny super len bez ukladania to neje ono ..tak pls sprav to pre nas :)

Ale ty asi chápeš taky jednu věc.... každej má jinej system registrace .... někdo vlastní, někdo dini(já), někdo dudb a td ...

Link to comment
Share on other sites

Tet opravuju auta která nejdou ... Dik blacku :) těš se na další verzy to bude teprv něco ..

 

Jo těším se na to ukládání zbraní... a ještě bys mohl udělat ukladání skinu :d ja ted dodělal do toho house systemu Trezor :d

 

BTW: když dam do OnDIalogResponse:

House_OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]);

 

tak mi to vypise:

C:\Users\Acer\Desktop\Pawno\Hc-rp.pwn(1122) : error 029: invalid expression, assumed zero

Link to comment
Share on other sites

Ja ty includy nikdy nepochopim proboha

 

D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(80) : error 017: undefined symbol "Create3DTextLabel"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(80) : warning 213: tag mismatch
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(154) : error 017: undefined symbol "IsPlayerInRangeOfPoint"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(172) : error 017: undefined symbol "IsPlayerInRangeOfPoint"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(191) : error 017: undefined symbol "IsPlayerInRangeOfPoint"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(210) : error 017: undefined symbol "IsPlayerInRangeOfPoint"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(218) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(219) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(326) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(327) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(328) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(339) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(340) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\pawno\include\CreateHouses.inc(341) : error 017: undefined symbol "ShowPlayerDialog"
D:\Hry\samp03asvr_R4_win32\gamemodes\drift-club.pwn(3612) : error 017: undefined symbol "dialogid"
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

Link to comment
Share on other sites

no to uz sem udelal ale porad mi to dela toto ceky zkusim to stare odstranit, a ja nerikal ze je to spatne jen ze to nechapu vzdy mam problemy s includy :d

 

ale jinak upe good prace

 

-- sob 20. bře 2010 14:38:49 --

 

heh stahl jsem primo z sa-mp.com se serverem tam by melo byt to nejnovejsi ne ? ale porad mi to dela ....

Link to comment
Share on other sites

no ok ked si si stiahol zo samp serverom R4 zober si pawno na plochu Otvor Pawno Otvor Include a stiahni si inc CreateHouse a daj to do tej zlozky Include Potom si otvor svoj mod

Public OnGameModeInit

CreateHouse(Float:h_x, Float:h_y, Float:h_z, Float:hi_x, Float:hi_y, Float:hi_z, hi_i, hi_vw, h_cost);

 

Restartování majitelů (do příkazu):

OwnerRestart(HouseID);

 

public OnPlayerPickUpPickup

House_OnPlayerPickUpPickup(playerid);

 

public OnDialogResponse

House_OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext);

 

public OnPlayerKeyStateChange

House_OnPlayerKeyStateChange(playerid, newkeys);

 

public OnPlayerEnterCheckpoint

House_OnPlayerEnterCheckpoint(playerid);

 

Keby nieco napis

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...