Jump to content

gamemode SAN FRANCISCO v1.0


Guest Skippy

Recommended Posts

SAN FRANCISCO v1.0

_______________________________________

O Mode :

Mod som pomenoval podla San Francisco no neni to bohvie aky nazov ale proste teraz uz sa neda vymyslet normal nazov modu vsetk oje uz pouzite ale podla mna je to dobre :) aj sa to hodi ked ten mod je len v Saf Fiero !

Mod sa bude odohravat v meste San Fiero. Pe zaciatok hry dostanes 10000$. Hned si mozes urobyt autoskolu aby ta nehladali policajti. Mod sa bude odlisovat od inych modov tym ze bude cele San Fiero krajsie a vylepsene v Mta Editore. Mod pobezi na novej verzi 0.3a to je jasne. Ako nezamestnani budes dostavat podporu 10000$. Vehicles atd atd po celom San Fieru. Jedna velka vec tohto modu je ze tu budu 2 velke stunty.

________________________________________________________

Zamestnania:

Mafian: Vyplata 15000$

Policajt:Vyplata 10000$

Sanitar:Vyplata 8000$

Armada:Vyplata 18000$

Ruska Mafia:Vyplata 10000$

SBS: Vyplata 15000

Dodam viacej !

_______________________________________________

Skola:

Autoskola: Cena 5000$

Letecka skola: Cena 10000$

_______________________________________________

Prikazy:

Dodam :) !

_______________________________________________

Autormi tohto modu:

Skippy & Typeek

_______________________________________________

Pocet %:

Mod je hotovy na 1%

Mod sa zacal robyt 24.2.2010

Odhadovany cas spustenia modu cca 2 mesiace

_______________________________________________

Banky:

Banky budu 2 v mode

_______________________________________________

Warpy:

2 Velke stunty Nevada , Area51

Prikazy na warpy : /nevada /area51

_______________________________________________

Dufame ze nam tento mod vynde a bude sa vam pacit. Poprosil by som ziadne hlupe dotazy. Nahajte si ich pre seba :) Dakujem. Ak mate nejake napady piste pm :)....

_______________________________________________

Ostatne informacie doplnim neskorsie :)

Link to comment
Share on other sites

Taky bych ti pomohl jestli chceš ovšem není to moc zajímavé snažíš se napodobit bud RZE nebo RZ ale kdyby si vymyslel něco new (nůův)a furt tak zvaně nekopčil nápady druhejch tak by to bylo taky lepší navíc takovej mod bude mít malou náštěvnost "lol"

Ovšem zajímave by bylo třeba udělat Novej svět game mode

Nebo Vesmírnej svět

Prostě v MTA udělat něco nad mrakama nějaký bydlení atd.. převleky třeba za policajty :d "affraid" a auta mít nějaký divný atd.. nebo pod mořský život :d aby byl svět podmořem když ho portneš pod vodu tak se tam díky SAMP bugu chováš jako bys byl nadhladinou tak zas MTA a už by to jelo a néé furt také to mody co už sou zahrané :) :arrow: :arrow:

Link to comment
Share on other sites

No tak teraz je vecsinov modu real to je pravda proste a neda sa urobyt nieco nove ako novy svet mozno by sa dal ale taky macher v MTA niesom :d mozno sa uroby tak ze bude normaln SF ako je opisane o mode + sa postavi nejake mestecko malicke a spoji sa to so SF a ftom malom mestecku bude normal , Dake 4 zamestnania , banka , 2 domy , a pomoct uz nie ale diki lebo to robym s kamosom :p a ten nazov neviem ci uz ma daky mod ak hej tak zmenime ale nevsimol som si ho aspon

Link to comment
Share on other sites

ked je to uz real tak ma sere napr ides do amunation a mas konsku vyplatu nakupis tam tolko zbrani ze sa s toho kazdy posere sprav to primerane aj tev vodicak tvl 5000 a vyplata 70k

 

a ked je to real tka napr v armade sa nezaraba 80k

Link to comment
Share on other sites

A co takhle kdyby ste už vymysleli nějákej originální název ?

 

Kuřecí řízku :d já sem mu to psal ale to je prostě on :d taky by mohli vymejšlet jiný modes než jen furt něco real :(

Link to comment
Share on other sites

A co takhle kdyby ste už vymysleli nějákej originální název ?

 

Kuřecí řízku :d já sem mu to psal ale to je prostě on :d taky by mohli vymejšlet jiný modes než jen furt něco real :(

 

Na takové věci je chat ;) Tam se dá pokecat o názvu :d :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Chlapci vy ste vsetci mudry a chcel by som vydet vase vytvori co by ste vy vymysleli kua... daly by ste 2 3 auta a je jede mod ze ?

Přečti si to odzačátku psal sem :

Klidně ti stím pomužu ale můj názor je že to nebude mít náštěvnost "lol" "lol"

Link to comment
Share on other sites

cau don mi pise na icq at sme neco dma psal to on nemuze ot sme napsat pac ma ban

 

MiChAeL JacKsOn..®™©15:30 
Tak tam pls napiš toto:
DON ti vzkazuje...že Nikdo na tomto foru ještě neudělal mod se 3 Autama..ale to že o tom mluvíš naznačuje že ho děláš ty..a taky ti DON vzkazuje..že by si tim tvym modem nevytřel ani p*del za ty řeči co tu říkáš

Link to comment
Share on other sites

Ach boze preco mam ja taky zivot :d Proste myslite si co chcete otom mode je mi to jedno prvo vytvorte neco vlastniho a ukazte mi to a som zvedavi na vas vytvor komentovat viem aj ja ze to je somarina ! A pls uz mi to tu :spam:

Link to comment
Share on other sites

Ach boze preco mam ja taky zivot :d Proste myslite si co chcete otom mode je mi to jedno prvo vytvorte neco vlastniho a ukazte mi to a som zvedavi na vas vytvor komentovat viem aj ja ze to je somarina ! A pls uz mi to tu :spam:

 

Proc bych mel delat RP mody ktery jsou ohrany, a navic umim vic nez ty takze mlc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...