Jump to content

návrh [ Anketa ] Chování uživatelů vůči sobě


Recommended Posts

Ahoj

 

Poslední dobou už mě štvou takzv. "Antidemence", kde jeden uživatel ztrapňuje druhého (např. zveřejnění konverzace z komunikačních programů jako ICQ nebo Skype).

K tomu všemu je to bez dovolení "ztrapňovaného" uživatele a navíc uživatele, který založil "Antidemenční" topic chválejí a nikdo se nedokáže zastat napadaného, naopak je "ztrapněný" ještě větším terčem posměchu...

 

Mohl bych tu některé jmenovat, ale to by bylo v rozporu s tím, co jsem nyní napsal

 

 

Proto všechny žádám, aby soukromé konverzace zůstali SOUKROMÉ!

 

fugasjunior

Link to comment
Share on other sites

pekny ale oni te neposlechnou :) to je jako kdzy nikomu na serveru rikas vipni cheaty taky je nevipne deti no :)

 

No, asi máš pravdu ale je to alespoň pokus. Ale myslel jsem že lidé kolem 15 let už mají rozum... U několika nejmenovyných uživatelů jsem se pravděpodobně spletl

Link to comment
Share on other sites

stejen vsichni vedej koho myslis :d me je patnact a zatim nikoho nestrapnuju (doufam)

 

No o tomhle to je. Oni si MYSLEJÍ koho tim myslim. Ale nevědějí, takže...

 

Už tu dál nespamujme

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Fugas, nástupce pomocníka XD

 

ps: ./viewtopic.php?f=13&t=6940" onclick="window.open(this.href);return false; To je lepší řeč xD

 

Hele kam se vlastne pomocnik ztratil? xD

 

Celkem tu chybi.. By jste zase potrebovali dat do kupy xD

 

Napiste mi PMku az prijde at se neukazuju.. Nechci byt zase "krute" setren..

Link to comment
Share on other sites

Hele kam se vlastne pomocnik ztratil? xD

 

Celkem tu chybi.. By jste zase potrebovali dat do kupy xD

 

Napiste mi PMku az prijde at se neukazuju.. Nechci byt zase "krute" setren..

 

Naposledy sem ho videl u sebe na foru pak uz nic... moment

 

edit:/

 

Poslední návštěva: ned 24. led 2010 17:50:39

Link to comment
Share on other sites

Fugas, nástupce pomocníka XD

 

ps: http://www.pawno.cz/./viewtopic.php?f=13&t=6940" onclick="window.open(this.href);return false; To je lepší řeč xD

 

když to tak chvališ? nejsi to ty? :d oba použivate hidemyass.... (ne že bych to jednou když sem si dal ban nepoužil :d)

Link to comment
Share on other sites

Fugas, nástupce pomocníka XD

 

ps: ./viewtopic.php?f=13&t=6940" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; To je lepší řeč xD

 

když to tak chvališ? nejsi to ty? :d oba použivate hidemyass.... (ne že bych to jednou když sem si dal ban nepoužil :d)

 

To je jedinej anonym kterej neni zabanovanej XD (Ostatni jsou jen na reklamni spamy)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...