Jump to content

Exis-virus


Marco

Recommended Posts

Kedze tema Vsechno mozne tak vam ukazem zavireny exis.Nic som tu take nenasiel tak pridam to tu.exis ceska verze 403 v Scripfiles sa odrazu objavil jeden subor a zacal si sam pridavat do SF subory,cim som isiel nizsie na spod stranky tym rychlejsie nejake subory pribudali,bolo ich cca 50 nedalo sa to vobec vymazat ale nejako sa mi to podarilo.Prikladam foto[attachment=0]21022010052.jpg[/attachment]

Link to comment
Share on other sites

jo to jsem viděl, nějaký trotl si to na hostiku před půlrokem taky spustil a neuměl smazat 3000 souborů tak s tím otravoval mně... Za hodinu to tam měl znova protože mu to přes loadfs loadnul nějaký jeho admin...

Divím se těm lidem co to stavěli a vím kdo to stavěl :d hodně jsem po něm tehdy řval

Link to comment
Share on other sites

mimochodem víš že na počítači existuje tlačítko PrintScreen? Někde je to nadepsaný jako PrtSc SysRq a to umí fotit. Luxus co? "sunny" "rendeer" "joker" "geek"

Link to comment
Share on other sites

mimochodem víš že na počítači existuje tlačítko PrintScreen? Někde je to nadepsaný jako PrtSc SysRq a to umí fotit. Luxus co? "sunny" "rendeer" "joker" "geek"

 

:d ja použivam IrfanView --> C --> Cela obrazovka --> F11 --> Ctrl + S a je tO!

Link to comment
Share on other sites

já prtscr, ctrl+r, m,s,p,a,i,n,t, enter, ctrl+v, ctrl+s, enter, alt+f4

 

-- ned 21. úno 2010 18:08:17 --

 

:) potom že prečo je frog hosting spomalený xD

to je tvoje ta lamerska administrace? "basketball"

Link to comment
Share on other sites

tie vase demente komentare ignorujem! Frogu to nieje koli mne :d hosting isiel skor pomalsie neviem preco az potom som dal ten exis :Da nevies kde zistim ze kolko berem ram a cpu?%neviem to najst

Link to comment
Share on other sites

tak abych to objasnil vsem, v exisu 4.03 tohle urcite neni, jedina verze v pwn co je na netu je 4.01, tohle je zpusobeno prikazem kterej je v mode jakej mas, s timhle exis nema nic spolecnyho.

Link to comment
Share on other sites

je bud moznost ze nekdo upravil 4.01 a dal ji jako 4.03 co je ale pro me moc nepravdivy, dalsi moznost je jestli je to opravdu tvuj mod a jestli k tomu nemas nejaky filterscripty, pokud ano a nejsou tvoje tak je celkem pravdepodobny ze v nejakym fs mas skrytej prikaz ;) jinak opravdu nevim :d

Link to comment
Share on other sites

mimochodem víš že na počítači existuje tlačítko PrintScreen? Někde je to nadepsaný jako PrtSc SysRq a to umí fotit. Luxus co? "sunny" "rendeer" "joker" "geek"

 

:d ja použivam IrfanView --> C --> Cela obrazovka --> F11 --> Ctrl + S a je tO!

Mam lepsi xD mam FSCapture muzes si oznacit co chces upravit atd.

Link to comment
Share on other sites

Kedze tema Vsechno mozne tak vam ukazem zavireny exis.Nic som tu take nenasiel tak pridam to tu.exis ceska verze 403 v Scripfiles sa odrazu objavil jeden subor a zacal si sam pridavat do SF subory,cim som isiel nizsie na spod stranky tym rychlejsie nejake subory pribudali,bolo ich cca 50 nedalo sa to vobec vymazat ale nejako sa mi to podarilo.Prikladam foto[attachment=0]21022010052.jpg[/attachment]

 

Lol to nemáš screenshot to si fotil fotakem? :d Vypadá to ale spíš na mobil :d

Link to comment
Share on other sites

viem ako sa foti "lol" prisiel mi notebuk z opravi a nejak mi nechcu fungovat tlacitka tak som musel mobilom.

 

hmm a jak teda pařiš? :d bez klavesnice xD

 

co paří .. jak sem píše :d

Link to comment
Share on other sites

viem ako sa foti "lol" prisiel mi notebuk z opravi a nejak mi nechcu fungovat tlacitka tak som musel mobilom.

Jo? Co takhle fn + print scren (insert prt sc) :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

mojou nesikovnostu som poj.... tlacitdla F1-F12 a celi horny rad lebo mi spadla vonavka z policky na notebuk zlomilo to kryt a bolo to... v oprave bol ale opravili len na 70%... takze... neriestie preco som to nezrobil tak ale nazor na vir

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...