Jump to content

[Anketa]Je windows vista lepší než windows xp


hospoda96

Recommended Posts

k otazce ti nepomuzu pac na notebooku mam vistu dobry a na pc XP

ale sorry jo ale tento topik uz tu myslim je a mas spatny nazev

 

ale asi je to jedno :d ale nejvetsi mrdk= sou sedmicky

Link to comment
Share on other sites

podle toho oc mas ted jestly XP tka je to docela divny kdyz prejdes na vistu sou tam jiny veci a ten design je jiny chvily mi to trvalo nez sem si zvykl ale jinak nevim co je horsi co lepsi :)

Link to comment
Share on other sites

windows 7 4ever? dit tam nejde cs ani gta IV jen kdyz to pak nejak vyladis proste srace maji to sracka nootebooky viz VELKEJ DJ kappavka

 

Nejde? A to jako hraju nějakou imitaci CS:S? GTA:IV tam jde, až budu mít novou grafárnu dokážu ti to

Link to comment
Share on other sites

windows 7 4ever? dit tam nejde cs ani gta IV jen kdyz to pak nejak vyladis proste srace maji to sracka nootebooky viz VELKEJ DJ kappavka

 

Nejde? A to jako hraju nějakou imitaci CS:S? GTA:IV tam jde, až budu mít novou grafárnu dokážu ti to

 

Muj fotr ma WIN7, Koupil si grafarnu myslim za 3000 nebo 4000 kč omfg a nejde mu zadna hra... Ani CS 1.6

Link to comment
Share on other sites

Guest JerryManCZ

o hodně lepčí je Xp professional a Visty ty sou na pí*u nic tam nejde žádný hry nic musi to bejt přesně na vistu hra a to je na hovn*spiš co dobrý na programy. :klidek:

Link to comment
Share on other sites

windows 7 4ever? dit tam nejde cs ani gta IV jen kdyz to pak nejak vyladis proste srace maji to sracka nootebooky viz VELKEJ DJ kappavka

Když máš legály tak ti to jde

 

Jinak já měl všechny 3 os a nejlepší je XP, když ti Win7 zamrzne hned naskočí modrá tabulka z nějakýma kravinama a nakonec restart, Vista se pořád seká dělá blbosti jak vytáhneš baterku a nastartuješ a do 30 sec. nezvolíš Spustit jako obvykle tak ti to víc než 10 minut něco prohledává.Bohužel Vista už mi chcípala a k počítačí mi nedali cd tak bych se musel spoléhat na nějáké blbé recovery disky které jak blbě nacpeš tak ti nepujdou a proto jsem si koupil Win7 za 6 litrů ,ale zase hry a programy už budou jen na Win7 a Vistu.Takže i přes tohle ti doporučuji Win7

Link to comment
Share on other sites

no ja sem mnel win 7 jenom chvili ale od visty sem poznal jedinej rozdil na win 7 este vys do*u*vily tu listu :d

jinak kompalibita stejna jako vista.

XP bylo nej

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...