Jump to content

[Nabídka]reclamy


killbill

Recommended Posts

toto ma fakt dostalo :lol::lol::lol: ze vraj zavist :lol::lol::lol: on ma zakladny design ked nainstalujes AAdvarkTopsitesPHP a ja mam prepracovany design a ti mi povies ze zavist :lol:

 

//edit: eRo je skratka pre meno erik ti :prase: ... nie je vecsia ubohost ako nevymysliet si originalny nick a davat za nick cisla ze patrik fararik?

Link to comment
Share on other sites

toto ma fakt dostalo :lol: ze vraj zavist :lol: on ma zakladny design ked nainstalujes AAdvarkTopsitesPHP a ja mam prepracovany design a ti mi povies ze zavist :lol:

 

//edit: eRo je skratka pre meno erik ti prase ... nie je vecsia ubohost ako nevymysliet si originalny nick a davat za nick cisla ze patrik fararik?

 

Jestůy se ti nelíbý muj nick tak si to napiš třeba do BRAVA Girl a necpi to na pawno ;) A jestly máš ještě nějakej problém tak si to můžeme viříkat osobně ;)

Link to comment
Share on other sites

eRo ty to mas mnohem lepsi tohle je hnus, jdu si odstranit jejich ikonky ktery ani nefungujou a nemaji ani czech porovnavani takze mi to psalo email

 

 

DÄ?kujeme za registraci. NynĂ­ do svĂ˝ch strĂĄnek vloĹžte tento kĂłd.

 

Reklamy pro vĹĄechny

 

Pokud kĂłd pozmÄ?nĂ­te, nebude funkÄ?nĂ­.

 

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno: ***

PĹ?ihlĂĄĹĄenĂ­: http://www.reclamy.ic.cz/index.php?a=user_cpl

 

 

Hnus je to !

 

Killbill smaz moje dva ucty a ten banner si nezmenim! :)

Link to comment
Share on other sites

eRo ty to mas mnohem lepsi tohle je hnus, jdu si odstranit jejich ikonky ktery ani nefungujou a nemaji ani czech porovnavani takze mi to psalo email

 

 

DÄ?kujeme za registraci. NynĂ­ do svĂ˝ch strĂĄnek vloĹžte tento kĂłd.

 

Reklamy pro vĹĄechny

 

Pokud kĂłd pozmÄ?nĂ­te, nebude funkÄ?nĂ­.

 

UĹživatelskĂŠ jmĂŠno: ***

PĹ?ihlĂĄĹĄenĂ­: http://www.reclamy.ic.cz/index.php?a=user_cpl" onclick="window.open(this.href);return false;

 

 

Hnus je to !

 

Killbill smaz moje dva ucty a ten banner si nezmenim! :)

 

j je fakt že eRo ro má lepší ale to není důvod proč by tady měl někoho pi*ovat ;) ale email mě přišel česky a ikonka nefunguje takže ju tam ani nemám :d

Link to comment
Share on other sites

Ikonku jsem schvalne udelal nefunkcni rikam ze je to zadarmo neci abyste si davali naku hloupou ikonku na web§§§§

 

twl proč to prostě nepřiznáš?Napíšu nešlo mi to udělat nikdo se ti smát nebude ;)

Link to comment
Share on other sites

davidek dakujem a killbill s tim nemal ziadnu pracu lebo on si to len nainstaloval a bolo to ale ja som si to nainstaloval a chcel som to tam dat v cestine (slovensky preklad neni) ale boli tam velmi vela chyb tak som spravil SK preklad je pravda ze bez diakritiky ale komu by sa chcelo prekladat 1,000 slov a mozno aj viac a to s diakritikou ... potom som tam nahral novy design, StarsCream mi prerobil ikonky lebo ja som spravil strasne :lek: a Patrik88 mi spravil Header (pismo som si tam vlozil sam :p) takze asi tak...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...