Jump to content

V.I.P do SA-MP


SparcoCZ

Recommended Posts

Guest Bugatii385
dekuju za ten Maikeroo Town 2 by Maverik ale nejak se nejde prihlasit i registrace blbne nevite nekdo co s tim prosim ?

To us asi nespravis me to taky delalo a je to k :prdel: "lol"

Link to comment
Share on other sites

Prosim vas poradite mi nekdo jak z pwn udelam amx soubor delam mod ale nejak mi to nejde dat do amx

 

když máš otevřené pawno, zmáčneš F5 a jeto . tam kde je TVUJMOD.pwn se ulozi TVUJMOD.amx :-D snadné že ... nebo je to F6 ? :-D

 

btw.: nepatří to sem !!!

Link to comment
Share on other sites

Prosim vas poradite mi nekdo jak z pwn udelam amx soubor delam mod ale nejak mi to nejde dat do amx

 

když máš otevřené pawno, zmáčneš F5 a jeto . tam kde je TVUJMOD.pwn se ulozi TVUJMOD.amx :-D snadné že ... nebo je to F6 ? :-D

 

btw.: nepatří to sem !!!

 

a nebo je to jedno? :d

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest ●̪•Đ3B!L●̪•
stahnul sem si MOD upravil jsem reklamy dak F5 a napsalo to error :( poradite pls nekdo

Aký error ?

:spam:

No presne si sa vystihol ti spamer ... načo si to sem písal ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
DObrý den mam dotaz da se nekde stahnou (sehnat) V.I.P script do GTA SA-MP prosim.

A jeste jeden dotaz jaky je nejlepsi normalni mod do SA-MP ktery volne stahnu. Predem dekuji

 

 

 

Mam jedno VIP delal jsem ho z nudy - ma 1715 radku , ale co za to? :p :spam: :rap:

Link to comment
Share on other sites

DObrý den mam dotaz da se nekde stahnou (sehnat) V.I.P script do GTA SA-MP prosim.

A jeste jeden dotaz jaky je nejlepsi normalni mod do SA-MP ktery volne stahnu. Predem dekuji

 

 

 

Mam jedno VIP delal jsem ho z nudy - ma 1715 radku , ale co za to? :p :spam: :rap:

 

 

Ty si zdravý?? cekuj ako davno bol zalozeny topic omg ak je toto 14 dni tak ja som jezis kristus

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...