Jump to content

[FB] Fast Boys


BestRanger

Recommended Posts

bacha... eRo bude nastvanej ;) klan ESC zalozil co ja vim minimalne pred rokem...a jeste furt existuje...

 

BTW: hrajete na Zombie Ere? nikdo z vas tam nema registraci...pokud znas jinou zombies eru nez tu moji tak mi pls dej IP

Link to comment
Share on other sites

ESC Clan.

 

ČLENOVÉ -

[ESC]HipHoper3

[ESC]Tekn0

[ESC]Lamzik

[ESC]Petra

 

WEB -

NENI

 

SERVER -

HRAJEME NA ZOMBI ÉŘE

 

Total demention tvl.... Dnes som bol na svojom serveri prisiel jeden kkt a zacal mi nadavat... ze som kopirak... s takym istym klantagom [ESC]... som sa ho spytal na datum a viac ako pol roka po nasom klane si zalozil on klan a ja som kopirak... poslal som ho do piče, a pošlem aj vás zmeňte si Clan Tag keď ho nezmeníte tak uvidíte... nebudem sa vyhrážať ale potom uvidíte... kkti

Link to comment
Share on other sites

asi to byl jinej mod...a ne Zombies Era...jelikoz ta je jenom jedna...ale je asi 10 jinejch zombie modu...a nektery sou i vLV

 

k tematu: bejt tebou tak to fakt prejmenuju...

Link to comment
Share on other sites

Pokud budou nějaké problémy náš klan se přejmenuje.

Om3n: Promin ten clanek jsem zkopíroval z toho co jsem psal už dříve. A na tu Zombies ERU nikdo nechodil ale to asi nebyl officiální server byl tam jen Civilista a Zombie. V Las venturas.

 

Tady je vydět že kdyby byl eRo slušný, slušně by jednal, tak by jsme si clan tag změnili ale on musí nadávat.

 

 

jednal by som slusne ale keby sme nemali web http://www.gta-esc.tk a server 81.89.48.237:8071 tak by som tak nenadaval... Keď som zakladal klan [ESC] tak som sa pozrel na všetky SA:MP servery... trvalo to približne 3 hodiny, či niekto nema klan tag [ESC] aby som nespravil nejakemu clanu zlost... akurat jeden klan bol taky nejaky brazilsky... ale to neriesme...

 

//edit: neberte to ako reklamu

Link to comment
Share on other sites

[FB] Fast Boys

 

ČLENOVÉ -

[FB]HipHoper3

[FB]Tekn0

[FB]Lamzik

[FB]Petra

 

WEB -

NENI

 

SERVER -

HRAJEME NA WTLS, GamerX a nějaké české stunt servery

 

web nemaj server nemaj co to je za klan ? :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
[FB] Fast Boys

 

ČLENOVÉ -

[FB]HipHoper3

[FB]Tekn0

[FB]Lamzik

[FB]Petra

 

WEB -

NENI

 

SERVER -

HRAJEME NA WTLS, GamerX a nějaké české stunt servery

 

web nemaj server nemaj co to je za klan ? :wtf:

 

To je klan (líných) tlustých chlapců :d nevidíš název?

Link to comment
Share on other sites

ESC Clan.

 

ČLENOVÉ -

[ESC]HipHoper3

[ESC]Tekn0

[ESC]Lamzik

[ESC]Petra

 

WEB -

NENI

 

SERVER -

HRAJEME NA ZOMBI ÉŘE

 

Total demention tvl.... Dnes som bol na svojom serveri prisiel jeden kkt a zacal mi nadavat... ze som kopirak... s takym istym klantagom [ESC]... som sa ho spytal na datum a viac ako pol roka po nasom klane si zalozil on klan a ja som kopirak... poslal som ho do piče, a pošlem aj vás zmeňte si Clan Tag keď ho nezmeníte tak uvidíte... nebudem sa vyhrážať ale potom uvidíte... kkti

to som bol aj ty kkt

Link to comment
Share on other sites

to som bol aj ty kkt

Preco by som mal bit kkt ti si k***t ti kopirak... pol roka pred tebou som si zalozil klan a ti mi povies ze som kopirak ti dementny k***t.Ja na tvojom mieste by som bol ticho skopirujes moj klan a este tvoje slovo je vecsie.... totalna demencia toto

 

-- pát 15. led 2010 20:29:33 --

 

to je kkt on si poodstranoval prispevky z tejto temy "lol"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Preklad: Do prdele ty skurvený kokote si kurča :d :D :d gamerek porozmyslaj nad sebou....

 

to sem si taky přeložil (translate.google.com ;) )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...