Jump to content

[Napad]Pawno tym


eRo

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Beru místo manážéra :klidek:

Vyserte se na skype a začneme se domlouvat přes Ventrilo, server mám vlastní a můžeme začít "scratch" download verzi 2.1.4 a deme

Link to comment
Share on other sites

ok dakujem takze zacneme robit na stranke budem vas o nej informovat na pawnerov sa budu robit skusky kto bude chciet ist... take lahke tot vse mozete to locknut moderatori

Link to comment
Share on other sites

Beru místo manážéra :klidek:

Vyserte se na skype a začneme se domlouvat přes Ventrilo server mám vlastní a můžeme začít "scratch"

Hm.. ty si můžeš brát co chceš =D Třeba i ředitele.. ale vlastni popelnice pred barakem =D

Link to comment
Share on other sites

Beru místo manážéra :klidek:

Vyserte se na skype a začneme se domlouvat přes Ventrilo server mám vlastní a můžeme začít "scratch"

Hm.. ty si můžeš brát co chceš =D Třeba i ředitele.. ale vlastni popelnice pred barakem =D

good joke vtipe,nespamuj :zachod:

Link to comment
Share on other sites

omg si uz pripadam ako keby som to ani nevymyslel ze kazdy si robi co chce po poriadku: kazdy kto chce ist do tymu nech si zalozi skype a nech mi tu do tejto temy napise NICK na skype

Link to comment
Share on other sites

omg si uz pripadam ako keby som to ani nevymyslel ze kazdy si robi co chce po poriadku: kazdy kto chce ist do tymu nech si zalozi skype a nech mi tu do tejto temy napise NICK na skype

 

pls spravte si skype to je zaklad to TOPINA: najde sa miesto pre kazdeho

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...