Jump to content

gamemode Welcome To Crazy City


Recommended Posts

čaute all nudim sa cez prazdniny taq som zatial spravil GM Wtcc mod je spraveny 50% ale je to este hratelne xD

 

Povolania

Policia,Swat,Zachranari,Ruska Mafia,Pilot,Bespecnostna sluzba,Smetiari,taxi. este dake vimyslim xD

 

Prikazy

/afk /help /taxi /lock /unlock /dance /admins /wanted /dragcreate /dragjoin /dragstart /handsup /sit1 /sit2 /sit3 /kill /vydierat /givecash /loto

 

Mod sa bude odohravat v Las Venturas (Crazy City) xD v 2 verzii sa bude odohravat v LS,LV,SF xD

 

par screenov zo hry

 

samp005re.th.png

samp012u.th.png

samp013hu.th.png

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
killer":dzgod65c]j to hej to je z maikeroo prikaz aj povolanie lebo som nevedel urobit prikaz na policiu :d

si děláš srandu ne? :?

 

btw že vás furt baví dělat RP :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Keď niekto kopíruje je to prepáčené, ak sa ten dotyčný učí robiť s pwn samozrejme, ale ak z toho spraví officálny mód a hodí ho na fórum, tak dostane taký spič, že až. Ak reprezentuješ sám seba, tak musíš dosiahnuť a spraviť veci, ktoré si si vymyslel ty sám a nie skopírovať lebo to vie asi každý kochať sa so scriptami iného.. A RP sa už moc nehrá, tak robte RPG.

Link to comment
Share on other sites

Killer rikal ze tohle bylo copy, a ze WTCC II bude uz jen jeho prace

j presne ako vravi davidek to wtcc 1 som priznal ze to bolo z mtv ale 2 nee ak neveris(te) ale pozor je to iba BETA 468x60.php?ip=93.185.107.55&port=6793

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...