Jump to content

[ANKETA] Co si myslíte o MJ ?


daniele_pvk

Recommended Posts

Daniele_pvk: Nebylo to viteligo ale VITILIGO....a měl jenom 2 plastyky nevím co s tím všeci máte..Jednu protože při natáčení Reklamy PEPSI mu při pyrotechnice chytly vlasy...a zhořela mu část kůže na hlavě... a druhá plastika byl nos jinak nic..

Já sem jeho fanoušek od 5 let...takže kdo do něho něco má dojeďte a řekneme si to do očí..!

Link to comment
Share on other sites

sak vsade sa hovorilo ze mu ***nos a ze bol cernoch a nechal sa toto na belocha "nwm co je pravda to bolo v novinach"

 

 

JEdnou nataceli reklamu na pepsi , zacla mu horet hlava , a aby vypadal dobre tak si nechal udelat plastickou chirurgii a pak dostal viteligo a zacal menit barvu pleti =>Bíla

 

-- pát 01. led 2010 18:10:38 --

 

DON":3ghhphkw]Daniele_pvk: Nebylo to viteligo ale VITILIGO....a měl jenom 2 plastyky nevím co s tím všeci máte..Jednu protože při natáčení Reklamy PEPSI mu při pyrotechnice chytly vlasy...a zhořela mu část kůže na hlavě... a druhá plastika byl nos jinak nic..

Já sem jeho fanoušek od 5 let...takže kdo do něho něco má dojeďte a řekneme si to do očí..!

 

Srry mas pravdu Vitiligo

Link to comment
Share on other sites

OMG NENI TO VITELIGO ALE VITILIGO ku*va...

 

-- pát 01. led 2010 19:11:11 --

 

V ph :d...ale nesnáším takový borce co ho nikdy neposlouchaly a hned říkaji jaky to byl pedofil atd..LAMY

Link to comment
Share on other sites

DON":20fa2c4q]OMG NENI TO VITELIGO ALE VITILIGO ku*va...

 

-- pát 01. led 2010 19:11:11 --

 

V ph :d...ale nesnáším takový borce co ho nikdy neposlouchaly a hned říkaji jaky to byl pedofil atd..LAMY

 

 

ja nic nerikam .. ja sem rikal ze nataceli pepsi reklamu , zacla mu horet palice , a pak mu udelali nejakou tu plastiku .. a zacal mit Viteligo => VITILIGO :d...

Link to comment
Share on other sites

aha tak choroba uz je to v poho uz vim "rr" ale tu reklamu na pepsi z crash si pozrem :d "neni to moj styl MJ ale niektore pesnicky su fakt peckovky hovorim za seba"(Aby to nahodou niekto zle nepochopil)

Link to comment
Share on other sites

DON":7syy8mp5]I wanna be starting something "bounce" "rr"

 

Vcera na barrandove davali jeho koncert z roku 2001 :d.... cela nase rodina ho miluje , tak vsichni jsme se prali o TV ... :d.

Link to comment
Share on other sites

U mě taky cela naše rodina :d..matka byla na 2 koncertech v Bukurešti a ještě kdesi...

:-)...já sem jeho fanoušek od te doby co sem viděl jeho klip Thriller :d..když mi bylo 5 xD

Link to comment
Share on other sites

DON":22pnoedo]U mě taky cela naše rodina :d..matka byla na 2 koncertech v Bukurešti a ještě kdesi...

:-)...já sem jeho fanoušek od te doby co sem viděl jeho klip Thriller :d..když mi bylo 5 xD

 

já od 10 let , takže od 2006

Link to comment
Share on other sites

Viem len to že je živi mam veľa dôkazov

1-let helikoptérou(biele tričko)

2-pochádza z pohrebneho auta(zase biele tričko)

http://www.pluska.sk/ine/prilohy/video- ... -zije.html

3-O tri dni

http://www.cas.sk/clanok/122469/michael ... okazy.html

A stránka ktorá verí že je mj živi

http://www.michaeljacksonsightings.com/photos.php

Link to comment
Share on other sites

My jsme jednou sli vyvolavat duchy s kamoskama , a skusili sme ho vyvolat :d ... a pak se mi zdalo :d ... ze on mi dal do ruky vstupenky na jeho koncert v nebi :)

 

S timhle by si mel jit na psychiatrii ...

Link to comment
Share on other sites

prej jak komunisti xD tady se nemuže nic řict ? každej má jinej názor mě se třeba nelíbí jak zpívá a nic si z toho nedělám....

PS: možná jedna písnička, ale to si ani nepamatuju nazev tak mě za to neukamenujte že ho nemiluju xD

Link to comment
Share on other sites

Hele v tý anketě ti chybí ňáká normální vodpověď...

...Buď budu vypadat ze sem jeho fanda [A to nejsem]...

...Nebo ze si myslim ze je deb*l [A to si nemyslim]...

...Nebo ze sem blbej jak poleno protoze ho neznam [A ja ho znam :d]...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...