Jump to content

Intel Server


PcHawkVich

Recommended Posts

Intel Server

Úvod a poděkování:

- Chtěl bych vám představit můj první mód, který jsem ukončil cca před půl rokem ale nechtěl jsem ho zveřejňovat. Časy se mění. Tento mód mi dal hodně práce ale stálo to za to. Díky jemu jsem se naučil věčinu toho co dnes v Pawn umím. Předem musím poděkovat všem lidem kteří mi s tím pomohli. Nechal jsem se inspirovat některými z vašich děl něco málo je i zkopírováno. Je to ale malá část se kterou jsem si nevěděl rady. Hlavně bych chtěl poděkovat [other]FreeWallovi, který o tom sice zdřejmě neví ale když to bylo za potřebí, pomáhal jak mohl. Teď bych vám rád tento mód přednesl.

 

O módu:

- Název: Intel Server

- Typ: Real Life

- Řádky: 3500

- Délka programování: Čtyři měsíce. Berte ohled na to, že když jsem začínal, tak jsem o Pawn nevěděl vůbec nic!

 

Povolání: 13

- Sociální případ

- Policie

- Hasiči

- Taxi

- Záchranáři

- Prodejce aut

- Ochranka letiště

- Vojsko

- Zaměstnanci dolu

- Čínska mafie

- Japonská mafie

- Italská mafie

- Swat

 

Příkazy: 34

- hlasování [ano, ne]

- givecash [částka]

- freeze, unfreeze [id]

- uzdravit

- zatknout [id]

- lock, unlock

- admins

- wanted

- uložit [částka]

- vybrat [částka]

- vypis

- afk

- nahoru

- dolu

- otevrit

- zavrit

- ao

- nitro

- hp

- money

- jetpack

- kill

- camoff

- nickon, nickoff

- zbrane

- repair

- odpocet

- help

- ann

 

Ostatní:

- Banka

- Půjčky

- Autoprodejna

- Admin-ostrov

- Property

- Hranice

- Vlaková nádraží

- Letecká přeprava

- Reálný čas

 

Downloads:

Pwn - Download

Amx - Download

Pwn + Amx - Download

 

- Tento mód zde zveřejňuji proto aby jste mě lépe poznali a aby se z toho ostatní mohli učit. Proto zde pište aji kritiku, rád ji přijmu. Ale nepřehánějte to. Nejhorší je kritizovat, když na to sami nemáte. Toto není žádný skvělý gamemode a já to vím ale stále je to můj první gamemode tak berte ohled.

Link to comment
Share on other sites

Kdysi jsem ho měl na hostingu a chvílemi tam bylo i 20 lidí. Dnes by jich tam tolik už nebylo, ale nevadí 5 lidí na vlastním serveru je v dnešní době stále spíše ještě nad hranicí. Jsem rád že se vám muj mód líbí. Na to že jsem ho dělal ještě jako začátečník... Byla to zpíše taková moje škola Pawn. :)

Link to comment
Share on other sites

No nechapu IgT :) lebo ja sem to skusel a islo mi to :)

_Killer":39ac6m7m]vzyt ten server nejde v amx ved sem ho spustil vo windovs server a nenaskocil
Mozno si to ani nespustil :d
Link to comment
Share on other sites

No jede to proste na 100% zkousel jsi to ta aji ty a zkousel jsem to aji ja a fara to. takže je chyba u neho. Kdyby aspon řek co mu nejede... To už je jedno... Komentujte více aji kritiku ale nezapomente. Delal jsem to ještě jako začátečník. Ale říkejte i krytiku.

Link to comment
Share on other sites

Chsi se zeptat gamemod je na 0.3 ? Ja ze me na 0.2x nejde. Diky za odpoved

 

Edit: Tak uz jsem to zjistil ze je to na 0.3 a nejak by to v pwn neslo dat do 0.2x asi ne co ?

Link to comment
Share on other sites

Na to že si začal jako začatečnik a mod je tvuj první jsi docela dobrej.

 

-Jestli říkáš pravdu žes žádal o rady pár lidí to je dobře to se má.

-Jestli mod není založen na TUTORIALECH taky dobrý ale nevadí kdyby byl

-Jestli si do modu udělal něco na co si nepotřeboval rady to je eště lepší

-A to že už si mod dal ke stáhnutí znamená že si odvážný pawner a proto ti přeju to nejlepší do PAWNERSKeho období a do pawn světa roku 2010.

 

 

Dávám 8/10

 

- 1 bod žes ho takhle zbytečně zahodil

- 1 BoD Za divný název modu a pár věcí s modu :-)

 

+ Líbí se mi jak si rozvedl info o modě za to ti dávám dalšich 5 bodů/5 "cheers" "cheers"

Link to comment
Share on other sites

:d potěšils mě, potěšils mě .... :d díky za hodnocení. No ten název je trošičku divný no :) ale je to prostě pro mě už klasika. Tak aji přez všechna "-" jsem rád jak to skončilo. Nezapomeňte komentovat i další!
Link to comment
Share on other sites

Mod se mi líbí :d název ne :d

Je vidět že si si dal záležet.

Mod sice nemá tolik řádků, ale zase některé věci se mi fakt líbí ;)

good nice 10/10

Link to comment
Share on other sites

Thanx moc Avest-X. Jinak díky za tu registraci teď to jdu zkusit. Ty končíš s pawnem?

Sry za OT.

Nešlo mi sa-mp :d a bez něj by bylo dělat pawn na **** nemyslíš ? nakonec mě zachránila vista :d

Link to comment
Share on other sites

Avest-X":3ll3pb0o]
Thanx moc Avest-X. Jinak díky za tu registraci teď to jdu zkusit. Ty končíš s pawnem?

Sry za OT.

Nešlo mi sa-mp :d a bez něj by bylo dělat pawn na **** nemyslíš ? nakonec mě zachránila vista :d

lol avest ty mas vistu to je dobra blbost :thumbdown: a win 7 je lepsi

Link to comment
Share on other sites

Tak snad nikdo znás nemá zatím s W7 větší zkušenosti než XP. To se pozná až časem co se více zaběhá. Ale XP je a bude pořád funkční systém a jestli se k němu přidá i W7...? Nechme se překvapit :). Me W7 nějak moc nezaujala. Visty bych si do PC už nikdy nepustil takže zatím mám XP. Stále čekám na OS který mi bude vyhovovat :) ani XP neni bezchybné...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...