Jump to content

[SERVER] [SVK/CZE] Jamas Town | the Part of Los Santos


NICK

Recommended Posts

468x60.php?ip=80.79.31.169&port=8763

 

IP: 80.79.31.169:8763

 

new web : http://www.jamastown.7u.cz (od 17teho marca 2010)

 

Príjemne sviatky. Chcem tak trochu predstaviť server spolu s módom ktorý je stále upravovaný a s prestávkami funguje asi už skoro rok.

Mód nesie meno Jamas Town. Je to možno ako čakáte prerobené Maikeroo Town 2. Nie že som iba tak to skopčil... ale snažím sa to čo najviac pomeniť poupravovať. Staré povolania poznáte takže poviem nové ktoré nahradili niektoré z tých predošlých. Nachádza sa v Los SANTOS

 

FBI Agenti sa pridali k zamestnaniu SWAT a Polícia. Pre nich som pripravil nové príkazy ako /vjail /patranie /prepustit

/vjail je na zatýkanie ľudí, ktorí ale musia mať Wanted Level(WL) vyšší ako 10. Nezatkne ich to do normálneho vezenia ale do vezenia v Nevade čo už nadväzuje na ďalší job Bachari čo spomeniem nižšie. Príkaz /patranie vyhlási pátranie po hocijakom hráčovi ( +4 WL ) Samozrejme ak už nejaký WL hráč má tak mu FBI nemôže dať 4 WL naviac. Príkaz /prepustit prepustí uväzneného hráča z väzby na policajnej stanici na kauciu čo je 40 000 €.

 

Bachari ako som už spomínal sa nachádzajú v Nevade za starým letiskom. Nové vezenie je umiestnené blízko priehrady. Je celé ohradené a ovládať brány, dvere a cely môžu len Bachari. Príkazy /brana1-3O/Z (napr. /brana1o čo otvorí bránu číslo 1) /dvereo (otvorí dvere vo väznici pre prístup k celám) /cela1-8O/Z (napr. /cela1o čo otvorí celu č.1) /pristavo (otvorí súkromný prístav väznice). Tam už Bachari sa starajú o tých uväznených, ktorí poslali FBI za mreže. Iba Bachari rozhodnú kedy prepustia uväznených. (dá sa to pekne zneužívať ale dávam na to pozor:D)

 

Dealeri Drog majú jednoduché príkazy /ganja /dealovat .. čo predá hráčom buď trávu alebo crack. Hráčom to iba dá animáciu drunk alebo crack a stiahne peniažky :d ale je to viac menej najobľúbenejší job.

 

Donáška pizze (Pizzaboy) roznášajú pizzu hráčom ktorí si ju objednajú. Príkazy /pizza /predat.

 

DJ-eji môžu organizovať discotéky v ich bare. /disco /vstupne, vyberať vstupné predávať trávu na disco /trava.

 

Právnici majú jeden príkaz a to /sudit .. môžu obhajovať hráča na súde a tak ho dostanú z väzenia za poplatok 20 000€. Možno to potom urobím tak aby to nie vždy vyšlo :) Ako je to aj pri vykrádaní obchodov.

 

Novinari príkazy /noviny , /kamera /kameraoff čo je vlastne iba spec.. mozu to pouzit iba raz za 5 minut...

 

Gangy Grove Street Families, Ballas, Los Santos Vagos, Varios Los Aztekas§

/zbrane /vydirat a kazdy gang ma port k svojmu sidlu...

 

Zo zamestnaní je to asi všetko ďalej warpy /lv /sf /ls

Potom port /vrch – na Mount Chilli na ktorom sa nachádza pár skokov a vozidiel

/mderby – na strechu kasína kde sú 4 motokáry a 2 kamióny .. proste derby na úzkej streche kasína.

/s1 /s2 – pozície na ostreľovanie. Nechcelo sa mi zakaždým keď sme si to zmysleli dávať hráčom sniperky tak sú porty na dve pozície. Dá im to sniperku a vyriešné.

/stunt /zjazd - porty na letisko kde sú rampy atd... a zjazd je niekoľko kilometrov hore na plošinku z ktorej vedie strmá cesta dole a v strede a na konci je jump.. uveríte že viete lietať xD

 

A pár vecičiek ako /styles na zmenu štýlu boja (kung fu, box,...)

 

Najviac sa hráčom pozdáva VEHICLE SPAWNER... /vdialog pomocou, ktorého si spawnete hocijaké vozidlo od lietadiel, lodí, byciklov, áut, vozíkov :d a mnohých ďalších. Nebezpečné vozidlá ako Hunter, Hydra, Rhino alebo aj RC BARRON som odtiaľ odstránil aby sa to nezneužívalo.

 

/setloc /teleport - ulozenie pozicie a portnutie na nu.. Vzdy sa nove veci vymyslaju a pridavajuu..

 

Dalej sa po meste premáva MHD linka (BOT) ktorý má asi 6 zastávok na rôznych miestach vždy pri nejakom jobe alebo úrade.

 

Možno si aj poviete, že iba no ďalší server. Mne ide iba o to aby sme sa tam dobre zabavili. Sme super partia adminov lebo sme z jednej dediny vieme sa super dohodnúť na všetkom a ak nás niečo napadne tak to zrealizujem. Hráči si pochvaľujú take to doslova hrajkanie :d pretože nás zakaždým napadne i ked job Dealeri tak tam uz drogove mafie vznikaju :d .. my sa tam zabavíme .. a ak prídete tak dúfam, že aj vy ;)

 

 

A TERAZ DAVAJTE AKTUALNE KOMENTY PO PRESUNE DO LS a novych aktualizaciach 23.február 2010

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
DanGridin":35fu6vyy]
killer":35fu6vyy]omfg ty to nechapes ja som tam raz bol a bolo to tam vsetko kopi

 

pravda ma tam skoro vsechno z MTV 2 kokos

skoro to je slaby viraz vsetko ked som tam bol 3 razi stacilo mi "lol" /vdialog omfg lamerske par povolani tiez lamerske a warpy uplne lamerske niet co ktomu dodat :)

Link to comment
Share on other sites

to vzaly si mod ktery byl zverejneny v PWN a oni si to neho neco pridaly a prepsaly nazvy

j suhlasim stebou ATomas ten **** to vsetko skopiroval lebo je to l*ma a newe si urobit mod taq musi kopirovat s mtv mne je to jedno nerisim takychto ******* ;)

Link to comment
Share on other sites

bohaa maria.. ved o to ide ze si neviem sam. a MTV sa mi paci mod.. tak som si zobral vsetko ! prepisal .. dal do slovenciny.. hodil vsetky joby urady do LOS SANTOS .. a hura.. tu som to iba zverejnil.. ;) a bola to prezentacia server nie modu :d ... a mate jedno uz.. pre lamky ako ja co vravite..... je lepsie mat copy a aspon 10 ludi ako vlastny a 0... lebo na vlastny mod nemam.. VDAKA ZA POCHOPENIE aspon ze cenzurujet tie nadavky :d ( ****** )

Link to comment
Share on other sites

bohaa maria.. ved o to ide ze si neviem sam. a MTV sa mi paci mod.. tak som si zobral vsetko ! prepisal .. dal do slovenciny.. hodil vsetky joby urady do LOS SANTOS .. a hura.. tu som to iba zverejnil.. ;) a bola to prezentacia server nie modu :d ... a mate jedno uz.. pre lamky ako ja co vravite..... je lepsie mat copy a aspon 10 ludi ako vlastny a 0... lebo na vlastny mod nemam.. VDAKA ZA POCHOPENIE aspon ze cenzurujet tie nadavky :d ( ****** )

pawno nevies ale kopirovat to hej a mne chodi na server za den cca 25 taq drz ****

Link to comment
Share on other sites

myslis ten server co si tu prednedavno prezentoval ?? "lol" ako vidim je tam 0 .. tych 35 ludi nejak.. hm .. asi maju pokazene PCčka :d .. či mas este nejaky iny na ktorom je 35 ludiiii ?

Link to comment
Share on other sites

jaaj .. takze obcas.. :d prepac mi to pride vtipne.. "lol" zee tak sa polka dedinky kdezijete dohodnete a idete na tie dve hodiny na server.. :d .. a dost uz .. ja do tebe ne***** tak klud.. ty sa tu drzkujes o COPY atd... zaujimave ze tí normalny ludia sa iba nad tym pousmeju...a kyvnu rukou ze ..skoda reci.. ale ludiaa akoty ... noobs.. si snazia asi nahodit co najviac prispevkov alebo im len praska v gebuli a komentuju dookola to iste... copy copy copy.. .. a kua usla mi zaverecna pointa.. :d som sa zamyslel nad niecim.... kaslat no.. ze ta to tak rozculuje :wave:

Link to comment
Share on other sites

mna ty neprapis si l*ma nic ineho nevies robit ukradnut inemu autorovi mod a potom povedat ze je to tvoj to je dost ******** a pozri sa na mojich najaktivnejsich hracov ani jedneho snim nepoznam okrem toho Adio Izer l*ma

Merlina	12 hodin
pepik	9.7 hodin
___BIGCRAZY___	4.8 hodin
[ADIO]Izer	4.3 hodin
WdC.[rene].	2.8 hodin
REDI	2.5 hodin
Pitr	2.3 hodin
stevo	2.2 hodin
Nanol	2.2 hodin
Ciprator	2 hodin
soul	1.8 hodin
[other]killer	1.3 hodin
[GROTH]Red_pM]	1.2 hodin
[nfs]MILKl	1 hodin
naplech	0.8 hodin
luko	0.8 hodin
Tonyman	0.8 hodin
Ping	0.7 hodin
majo	0.7 hodin
Cent

Link to comment
Share on other sites

"lol" tak sa porzi na toto :d

bRk]SkRaTeQ	63.6 hodin
Strapo	48.9 hodin
_sTrEb0_	43.3 hodin
kazexje[sVK]	37.3 hodin
Dexter	33.8 hodin
brk]erik	32.1 hodin
nishe	29.2 hodin
[KrE10]Snoper	24.3 hodin
1d[GRIMASO]b1	23.3 hodin
Mafie221	23.1 hodin
SNV_stibe_SVK	23 hodin
vikr0t	21 hodin
SNV_hummy_SVK	20.8 hodin
wenzoo	20.6 hodin
[KrE10]Tomkoo	20.4 hodin
[Kre10]BeLter	20.3 hodin
Sobiik	20.3 hodin
[OFF]Diablo	19.1 hodin
[MBD]majky	19 hodin
CHAos	18.1 hodin

 

ak neveris tu to mas :dhttp://sa-mp.cz/server/detail/27/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...