Jump to content

[Anketa] Od kdy hrajete SA:MP ?


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Já jsem začal nějak když začal beta testing SA:MP 0.2x jeste na starym 0.2.2 (Jestli to je spravne)

 

Trochu historie: :)

 

Zacal jsem hrat na nejakem Ballas vs Groove, byl to mod o kradeni aut v SF, ale to me nebavilo. Pak jsem objevil mod Crazy Town (predelavka MT) a sel do clanu [cripz]

Kdyz vyslo 0.2X tak sem potkal marw37 a sel do clanu MMS.

Pak se clan rozpadl a ja zalozil jeste par clanu ktere stali za hov**.

Na 0.3a jsem paril s Om3nem na server4all a pozdeji Zombies ERA. Srpen 09 sem se registroval zde na pawnu.cz a zacal s vývojem prvního modu Mesto Zabavy.A pak Jednou v Las Vegas.Nyní spolupracuju na New California a Sex in City

 

 

Hlasujte v ankete

Link to comment
Share on other sites

Možná bych mohl dát i svojí hystorii ;) :

 

Začínal jsem z sa-mp v 10 Letech, když jsem byl nemocnej, a strašně sem se nudil, a tak sem si řek že si zahraju sa-mp, ale zezačátku mě to neják nebavilo, ale pak jsem potkal hráče "Morfix" kterej mě dal adminem na jednom serveru, a od tý doby jsem nejvíce hrál Stunt..

Pak mi poslal s0beit, myslel jsem že je to normal, ale pak jsem s tim machroval na MT nevim jakej to byl server..

Pak asi po měsíci jsem potkal hráče jmenem [bTS]Peter, ze kterým jsem pak založil server přes chcípni a založil clan (BMT Brutal Mega Team xD), pak mě už nebavili ty mody, a řek mi že na stránce http://www.pawno.cz" onclick="window.open(this.href);return false; můžu najít nějáký admin ostrovy na kterejch mě to moc bavilo, a pak jsem se začal učit jazyk pawn, nejdřív jsem byl Pasek911 a od té doby už je to na pawno.cz pak ostatní zkončili z sa-mp a sou tu tito..

 

Hlasuju pro 0.3a

 

-- stř 16. pro 2009 16:36:23 --

 

EDIT: HIstorii

Link to comment
Share on other sites

Má Historie :d Dnes 2 ROKY od spusteni SAMP

 

 

Dnes to je přesně 2 roky od toho co sem nainstaloval a spustil poprve SA-MP. Začal jsem hrát na válce gangů a tam o dva dny později jsem potkal Dejvocha který mě vzal do klanu CtB(Crazy tuning Boost) který se později rozpadl a nahradil ho nový klan WKA (World Killers Attack) ze kterého sem odešel bo mě to tam nebavilo. A tak sem se rohodl založit vlastní klan CKC (Crazy Killer Clan) který byl rozpuštěn kvůli špatné organizaci xD a jsem společně s Dejvochem vytvořil klan BBB (Black Bad Boys) který se rozpadl bo všici byli "lamy" a byl začátek prázdnin a vytvořil jsem klan MMS (Marwik Movie Studio) který byl až do začátku ledna tohoto roku kdy se nám podělal web a záloha nebyla. Pak jsem s členem bývalého klanu (NiCo) vytvořili klan XPT (to X nwm co bylo ale PT bylo ProducTion) který byl jen chvíli asi 2 týdny a od té doby nemám klan. Jo a ještě moje Pawno historie: Tak to začlo v klanu MMS kdy sem vytvářel různé mapy (jen kopčení objektů) pak sem vzal xZerroIsle v2 a upravil jsem ho takže sem k podiu (mapa klanu někde tady se dá sehnat) move brány pak pickupy a pak sem začal dělat lamacke FS které byli jen nakopčené a nefunkční tak sem se na to vykašlal. Začal jsem znova asi v dubnu nebo březnu tohoto roku kdy jsem pochopil jak programovat tak jsem se učil z TUTu mno ... myslím že jsem se toho za ty měsíce naučil celkem dost.

 

 

Sry lidi trochu moc sem se rozepsal :d

Link to comment
Share on other sites

History:

 

 

Ja už hrám SA:MP 2 a trištvrťe roka hrával som na všetkých možných serveroch na ktorých boli ludia :d,bohužial žiadny klan som nevytvoril :d hrám GTA už 3,5 roka ne SA:MP! Pozor! Na začiatku mojej kariery samp :d neboli žiadne lamky ani vela cheaterov,proste sme spolu drtili a kecali :d . Pawno sa "učím" tak 3 mesiace ale niektoré veci dodnes neviem :d,spolu s pawnom sa venujem aj tvorbe máp v MTA.

To je asi všetko mám 14 :d ,gta hrám od 10 rokov xD

 

Link to comment
Share on other sites

Ja hram SA:MP asi 8-9 mesiacov :d..Je to verry good :v::v:

Pawno sa ucim asi tak 2-3 tyzdne aj viac,,zacalo ma to velmi bavit...:d

Pamatam si ked som po 1 krat nainstaloval SA:MP nevedel som sa vobec dostat na server :d...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moja história

 

SAMP som začal hrať koncom prázdnin (letných) rok nwm xD ale bolo to vtedy 0.2.2 R2 ako 99,9% nováčikov som sa o samp dozvedel na gta.cz a hral som prvý server ktorý tam bol (boly tam 3 xD len ja som videl 1) bol to mód Návrat Do Los Santos... v tom móde sa my páčilo len chýbala registrácia mohol si si založiť gang a bojovať... Potom ma to prestalo baviť našiel som tam druhý server Valka Gangov bolo tam cca 130+ ludí denne čo bolo oproti NDLS (30+-) velký rozdiel. Boli tam aj povolania čo sa my páčilo. Neskôr som si založil clan TS ktorý bol neskôr premenovaný na CK(Crazy Killers) maly sme vlasný server (pipni) a jeden nám robil mód a potom ACL a CL2 začali robiť v pawne. Mal som problémy tak som ich musel na 3/4 roka opustiť zaťial sa zmenily na NFH... s pawnom som začal minulý rok v zime a stále som rád že je stále sa čo učiť a čo zisťovať

moje nicky prvý Denis_SK druhý Killman tretí [CK]Denis_SK... a terajšie KiLlMaN a [NFH]Faren

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...