Jump to content

návrh TUTY + Moderatori


Recommended Posts

Kdyz nekdo dela tuty tak by mel taky vypsat ty definice,includy a dalsi kravinky.....jinak to bude hazet errory!!!

 

To vy presne delate.....Vsude tuty a samy errory za nedefinovany funkce...kdo se s tim ma delat....a predelavat to!!

 

Kdyz delate ty TuTY tak je prosimvas delejte poradne!!

 

A jestli to berete jako spam tak klidne varujte.....ae berte si to jako muj nazor!!!

 

Navic mate pekne divnej moderatorskej tym.....ani nepomuzou...maj blbý keci za to ze spamuju ale sami spamujou jak prase...samý narážky atd...

 

Měli by ste s tim něco dělat!! Moderator by mel pomoct a ne odpalkovat kazdyho zacatecnika!!!

Link to comment
Share on other sites

DON":21yov33p]víš skoro všichni tady sou tak chytří že je napadne když se napíše error tak s erroru vyčtou co tam chybí ;)

 

Tak sem zvědavej....tut od Mavericka a to sem ho ještě upravoval protože nebyla nadefinovaná červená barva

 

 

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(33) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(40) : error 055: start of function body without function header

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(78) : warning 217: loose indentation

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(165) : warning 217: loose indentation

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(171) : warning 217: loose indentation

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(181) : warning 217: loose indentation

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(188) : warning 209: function "OnPlayerCommandText" should return a value

C:\Users\Xplosiv\Documents\Xtreme\Pawno\votekick2.pwn(189) : error 010: invalid function or declaration

Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

3 Errors.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

no a ? To jako máme napsat do každého TUTU

 

Pro lamku kdyby psal error : Undefined COLOR_BLACK

dejte nahoru #define COLOR_BLACK 454545454 ??

 

TuTy jsou od toho aby se každej snažil pochopit text a ne je kopírovat!

Loose Identiation bo jak se to píše ti píše , protože nemáš dobře srovnáno kódy!

Pokud je chceš filtrovat tak dej na zacatku modu #pragma tabsize 0

Něco s tím Should return the value proto , že se tam musí dát return.

 

Moderatori pomahaji , ale jen těm kteří aspon mají rozum a domyslí si proč jim to píše! Ti blbý zas napíší hned error a ani se nesnaží zjistit co je to za chybu. Tak prosím abys ses uklidnil

 

 

Toť vše z mý strany

Link to comment
Share on other sites

loose indentation

Odtabovat a nebo dat nahoru "#pragma tabsize 0"

 

error 055: start of function body without function header

mas tam funkci bez publicu...takze k nicemu

 

function "OnPlayerCommandText" should return a value

chyby ti return

 

invalid expression, assumed zero
invalid function or declaration

nevim co na tech radcich mas a nejak me to nezajima...kdyby ses choval slusne tak bych ti napsal o ICQ a pomohl ti...ale to ze mi napises SZ a v ni text:

Vy ste teda peknej tym idiotu....zadna pomoc se od vas cekat neda.... docela me serete ...ja to tu hledam furt jak magor....samy errory z toho....kdyby ste tu neco dali bez erroru.....jedinny TUTY jsou ty upe nakonci ae jinak vse nanic!!!

tak to potom moji pomoc necekej...a bud rad ze to nevemu jako poruseni pravidel...bejt tebou se hodne uklidnim a drzim zobak...zaklady pro nauceni pawn tu sou...staci jenom umet cist a bejt prumerne inteligentni...to ze svoji inteligenci neprevisujes IQ role toaletniho papiru neni muj problem...

Link to comment
Share on other sites

loose indentation

Odtabovat a nebo dat nahoru "#pragma tabsize 0"

 

error 055: start of function body without function header

mas tam funkci bez publicu...takze k nicemu

 

function "OnPlayerCommandText" should return a value

chyby ti return

 

invalid expression, assumed zero
invalid function or declaration

nevim co na tech radcich mas a nejak me to nezajima...kdyby ses choval slusne tak bych ti napsal o ICQ a pomohl ti...ale to ze mi napises SZ a v ni text:

Vy ste teda peknej tym idiotu....zadna pomoc se od vas cekat neda.... docela me serete ...ja to tu hledam furt jak magor....samy errory z toho....kdyby ste tu neco dali bez erroru.....jedinny TUTY jsou ty upe nakonci ae jinak vse nanic!!!

tak to potom moji pomoc necekej...a bud rad ze to nevemu jako poruseni pravidel...bejt tebou se hodne uklidnim a drzim zobak...zaklady pro nauceni pawn tu sou...staci jenom umet cist a bejt prumerne inteligentni...to ze svoji inteligenci neprevisujes IQ role toaletniho papiru neni muj problem...

 

Zkus ještě chvíli narážet na mojí inteligenci a IQ!! Možná že to co si řekl svěčí o tvojí inteligenci a né o mojí!!

 

Navíc já psal na tohle fórum tolikrát a nic ste mě nenaučili...jedinný co mi teď pomohlo je to info o těch errorech...aspoň vim v čem je problém....

 

Další věc....Ty nový TuTy mi moc nepomáhaj...nejlepší a fungující jsou ty úplně nakonci návodů...

 

Děkuji že ste si to přečetli a nyní můžete...LOCK

Link to comment
Share on other sites

Nic me tě nenaučili? Chlapče ale tohle není stránka kde příjdeš a hned se ti to natluče do hlavy. To by jsi pane chytrej musel chtít, musel hledat a nespamovat tady.

 

Jak bylo zmíněno, TUTy nejsou od toho aby se kopírovaly. Z tutů se máš UČIT! To že tam nemáš nějakou nepodstatnou definici není téměř vůbec důležité. Nejduležitější je aby byly funkce dobře vysvětleny a aby tut splnoval svůj účel.

Link to comment
Share on other sites

Mě v 99% vše šlo,a když ne opravil sem si to..prtže většinou chybí stock,color nebo jen blbá závorka ... radši jdi spamovat na kktbox "bounce"

 

Říkám ti ser mě dlouho!! Ty šmejde jeden....

Děláš tady ze sebe dalšího chytrolínka...ae že umíš PAWNO neznamená že umíš všechno.....!

 

Já se to tady snažim naučit už pár tejdnů.... ae když se na něco zeptám...hned jsem za SPAMERA a ještě DEBILA tak to se na mě nezlobte že se takhle vyjadřuju....

 

Mohl bych bejt slušnější to je fakt....ae když se do mě furt někdo v jednom kuse doslova SERE tak to jinak nejde....

:boss:

Link to comment
Share on other sites

DON":33920o6a]šak bude tě srat dlouho co mu uděláš zavoláš si na něho maminku??..tady si velkej machr ale do očí bys neřekl nic..

 

Máš pravdu

 

Každý tady nějak začínal. ze začátku každý nevědomky udělá DP, TP apod. Tady se má hlavně učit a ne kopírovat... No, já nemam úplně čisté svědomí, taky sem zkopíroval několik tutů do modu a když házeli chybu tak jsem je opravil.

 

Ale myslim že tohle je zbytečnej topick a xplosiv by se měl sklidnit!

Link to comment
Share on other sites

DON":l4xyu1n3]šak bude tě srat dlouho co mu uděláš zavoláš si na něho maminku??..tady si velkej machr ale do očí bys neřekl nic..

 

Máš pravdu

 

Každý tady nějak začínal. ze začátku každý nevědomky udělá DP, TP apod. Tady se má hlavně učit a ne kopírovat... No, já nemam úplně čisté svědomí, taky sem zkopíroval několik tutů do modu a když házeli chybu tak jsem je opravil.

 

Ale myslim že tohle je zbytečnej topick a xplosiv by se měl sklidnit!

 

já jsem vklidu furt...jen mě sere když mě někdo pošle slušně doprdele místo toho aby poradil.....

 

Napíše NAJDI SI TO a stejně to nemůžu najít

Link to comment
Share on other sites

Za vsechny sprosty slova od xplosiv v tomhle tematu uz by mel tak 2-3 varovani... tak se tady neroztahuju nebo vyletíš odsud rychleji než si napsal tenhle topic -,-

 

K Článku -

Když tam chybí #define COLOR 00xfafafafaf

tak si ta "lama" ma nejdrive precist [TuT] Zaklady Pawna a pak se má pouštět do složitějších TuTů pro ty co se v pawnu orientují... (Jako jak vytvorit bota, dialog atd.)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...