Jump to content

gamemode LILV - Living in Las Venturas


zpatecnik

Recommended Posts

LILV - Living in Las Venturas

17new.png

HLAVNI:

Tvůrce: zpatecnik

Vývoj: pomalý - 5%

web: jeste neni dodelany ale brzy bude :d

 

227newicon.png

 

POPIS:

RP mod jako hodne ostatnich a presto jiny... Na začátku hry se objevíte na letisti v LV a budete mit u sebe jenom 5000$. Co bude dál je na vás. V celém městě bude hodne poznosti jak se zamestnat. Sám eště nevim vsechny :d Muzete krast v obchodech, vykradat banky nebo domy ve kterych jsou NPC! Prikazy pro kazde povolani budou uspusobeny pro ovladani pres klavesove zkratky (jako na WtLS). Krome toho bude mít kazdé povolání svoje mise. Například policista má za úkol najít a zneškodnit nebezpečného exhibicionistu :d (zase NPC) Po celé mapě budou minihry. A žádny řidičák, občanka nebo neco takového!!!

 

POVOLANI:

Zatim nemam vsechny ale stejne:

 

Policista

Hasic

Zdravotník

Dealer

Mafie (nekolik mafii)

Uklidove sluzby (hovnocuc a popelari)

Taxikar

FBI a SWAT

Najemny Vrah

Farář

Pravník

Obchodní Makléř

Pilot

Poslíček na parkovišti s auty

Zlodej - zlodejsky gang

Bezpečnostní sluzba

...na vic uz si nevzpomenu :d

 

Prosim komenty :lol:

Link to comment
Share on other sites

Načo kopirujes Welcome To Los Santos ? Proste na niCeho nemaš a zbytočne budeš robit mod ktory sa bude na WTLS podobat lebo to nespraviš ako to ma on.... budeš mat z toho max tie povolania a dalej sa nechytaš proste strata času.... (ale nič v zlom). :rap:

Link to comment
Share on other sites

Načo kopirujes Welcome To Los Santos ? Proste na niCeho nemaš a zbytočne budeš robit mod ktory sa bude na WTLS podobat lebo to nespraviš ako to ma on.... budeš mat z toho max tie povolania a dalej sa nechytaš proste strata času.... (ale nič v zlom). :rap:

Nevim podle ceho si myslis ze kopiruju WtLS (mozna ty klavesy) ale uz me nebavi furt psat /jail /heal atd. Kdyz o tom tak premejslim tak mozna sem se trochu inspiroval :d Kopirovat nemuzu protoze nemam co. Strata casu? Mozna ze celej tvuj zivot je strata casu kamo...zamysli se 8-) A to dal se nechytas myslis co? Ja si nebudu delat kulecnik nebo posilovani. :d Jen z obycejnyho Rp chci udelat trochu lepsi RP

BTW: Nice zas kopiruje singl :thumbdown: :)

A čo bude mať hráč z toho?!

este nwm. Treba ho osviti buh a doplni mu zdravi :)

Link to comment
Share on other sites

ja si robim RS a mam 3x viac povolani mam pre ne comandy mam hitman system a vela inych comandov.... a zatial som to este neuverejnil ta neviem naco to zverejnujes ked budes mat aspon 75% to uverejni aby sme to mohli ohodnotit

Link to comment
Share on other sites

Ja to nezverejnuju. Je to v sekci pripravovane mody ne? Hitman system a podobny kraviny tam budou ale nepride mi podstatny to sem psat. Jinak zase myslim ze nejde jen o povolani ale jak sem psal jeste nemam vsechny vymysleny.

Link to comment
Share on other sites

Strata casu? Mozna ze celej tvuj zivot je strata casu kamo...zamysli se 8-)

Toto si vyprosim aby neaky 13 ročny vytrt hodnotil môj život ked sam nevieš načo maš tu chrastu medzi nohamy a proste chceš napodobnit WTLS ale nemaš nato .. a prete strata času lebo nik ti tam hravat nebude prečo by maly hravat na neakom shitnom mode ked môžu hrať na WTLS na ktorom je o 100x viac.

Link to comment
Share on other sites

Ja se s tebou hadat nechci ale...

aby neaky 13 ročny

To si zas vyprosuju ja

proste chceš napodobnit WTLS

Nemel furt o napodobovani i kdyz to tak treba vypadá. To bys rovnou moh rict, ze kazdej kdo dela mod do SA:MP napodobuje nekoho kdo to udelal uz driv tak drz :silent:

ale nemaš nato

A jak ty to muzes vedet?

prete strata času lebo nik ti tam hravat nebude prečo by maly hravat na neakom shitnom mode

No a co? Mod jeste neni hotovej a ty uz nadavas. To ukazuje jak si ubohej a slaboduchej a krome toho vsichni nedelaj mod jenom proto, aby meli co nejvetsi navstevnost.

 

A uz dost. Fakt me stves!

 

//EDIT

Dik Kakajdo :d

Link to comment
Share on other sites

Proste sa snežiš kopirovat a robiť zo seba machra pritom si neake 13 ročne decko ktore si mysli že môže vyskakovat ,dokazuješ to svojim spravanim .... A nepyskuj !

Link to comment
Share on other sites

Klavesy do piče sa uvedom proste sa sneaži spravit wtls povolania atd. ale nejdem sa hadat s kokotmy ako ste vy lebo vidim že ste ešte neaky pritrtly alebo zakomplexovany. IGNOR

Link to comment
Share on other sites

Xtreme choj do maminej P*** a tam budz ticho sa tu nevitahuj! su to len obicajne klavesy nic viac co je natom boha! bude to uplne iny mod budu tam len klavesy sak ovela lepsie ako pisat blbe prikazy nie? a nespamuj!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...