Jump to content

gamemode S.T.O.L.K.A.R Shadow of San Fiero


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Prvni co napisu je upozorneni vtipalkum co by kritizovali nazev, ze to ma byt S.T.A.L.K.E.R, ale pravdou je, ze to mam schvalne ;)

 

Pribeh: Po vybuchu nekolika mega-pozitronovych jadernych bomb je cely svet uhnan do vecneho obalu radiace a ruznych paranormalnich jevu.. Vy jste jeden z prezivsich.. Zachranila vas jedna ze skupin (vybrana nahodne). V San Fieru existuji 3 skupiny.. Prvni se jmenuje "Fox Base" a jsou ke vsem pratelsti a snazi se pomahat dalsim. Maji dostatek surovin, zbrani a paliva, protoze maji zakladnu na miste vojenske predsunute zakladny. Dalsi skupinou je "Band of Bad Guys" a snazi se ze vsech sil odolavat zmutuvanym obetim radiace, hladu, nedostateku munice a paliva.. Bydli ve vlatnorucne vystavene zakladne a jsou velice chudi. Musi odolavat chladu. A jmeno posledni skupiny nam neni znamo. Ani jejich pozice. Zadna ze skupin se s nimi nemuze spojit, ale podavaji znamky toho, ze porad ziji. Nevime kolik maji surovin a jak jsou na tom. Ale vime, ze se ke vsem chovaji nepratelsky a snazi se udrzovat radiove ticho...

 

Cil hry: Prezit. Jedna skupina bude nachylnejsi na onemocneni radiaci, ale ta druha muze zase prochladnout. Za treti skupinu se nebude moct hrat a ani je moc ve hre neuvidite. Ve hre budete mit znicena auta, ktera budou mit 3 merice: Palivo, Energie, Teplota motoru. Proto, abyste mohli jezdit budete potrebovat vsechny tyto 3 hodnoty udrzovat v optimalnich hodnotach. Jako clovek budete v prvni skupine mit 3 potreby: Hlad, Adrenalin a Spanek. Adrenalin vam stoupa kdyz jste daleko od sve zakladny a pri extremni hodnote vas muze i zabit. V druhe skupine budete mit take 3 potreby a to: Hlad, Prochladnuti, Spanek. Pricemz prochladnuti zpusobuje to, ze se vzdalite od ohne. Cestou hrou muzete narazit na zmutovane lidi.. Nesjou nebezpecni pokud se k nim nepriblizite.. Ale vice az v navodech k hrani na webu modu..

 

Uz me nic nenapada co bych k tomu dodal.. Ptejte se ;)

Link to comment
Share on other sites

akorat to ma spolecny misto deje a namet "apokalypsa"...nic vic :) a musim uznat ze to co sem tam vcera videl se mi libilo...hezka prace v MTA editoru :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
akorat to ma spolecny misto deje a namet "apokalypsa"...nic vic :) a musim uznat ze to co sem tam vcera videl se mi libilo...hezka prace v MTA editoru :)

 

Thx..

 

(Uz mam promeny na palivo,energii,teplotu,vodu,jidlo :d:D:D chybi jen TDcka xD)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...