Jump to content

NewnOld 0.3 [GZ]


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Informace

Mod se bude odehravat v SF (jako vsechny me mody), hlavni pointa bude prezit

(vysvetleno nize)..

 

Moznosti

Muzete se opit, cestovat hromadnou dopravou [bOT], Nakupovat / Prodavat auta,

Kupovat / prodavat / brat drogy, hrat si na zlocince (nedoporucuje se :d) a mnoho

dalsiho!

 

Jde o..

Hlavni ukol v modu je zit.. Jakmile umrete pridete o vsechno.. Tzn. umrete a pridete o

ridicak, penize u sebe i v bance, hracske body..

 

Hracske body

Hracske body jsou specialni body, ktere vam umoznuji kupovat si ruzna specialni

vylepseni, VIP ucet a ruzne vyhody oproti jinym hracum!

 

Doprava a MHD

Po meste budou jezdit autobusy, tramvaje, vlaky, letadla, helikoptery, auta.. Toto

vam umoznuje nastoupit do autobusu nebo jineho hromadneho dopravniho

prostredku a jezdit po meste!

 

Administratori a pravidla

Na oficialnim serveru se budou pravidla brat vazne! Jakekoliv poruseni se tresta bez

vyjimek! Prehled nize..

 

Prvni release

Prvni BETA modu bude asi tak nejak kolem 30% dokonceni modu.. Proto sledujte muj

podpis kde muzete monitorovat chod praci na mode..

 

Levely

System levelu je pro ruzne funkce.. Hrac s vyssim levelem bude mit vyhody oproti hraci s mensim levelem..

 

+ a -

V systemu bude zabudovano ruzne bodovani.. Veci s oznacenim (+) nebo (++) zvysuji pocet hracskych bodu, ale naopak veci s oznacenim (-) nebo (--) snizuji.. Hracske body se daji nakupovat nebo i prodavat.. Pri smrti se hraci ubere polovina hodnoty bodu, ktere mel u sebe..

 

Banky

System bank bude propracovanejsi nez obvykle.. Muzete si ukladat sve penize do 2 ruznych bank.. Pricemz kazda banka ma jine uroky a jinou hodnotu poplatku za vyber z bankomatu.. Tzn. 1 banka bude mit urok 5%, ale poplatek vyberu z bankomatu treba $40, ale druha zase urok 2,5% ,ale zase poplatek vyberu z bankomatu jen $10

 

Penize

Penez bude mit hrac malo.. Ten kdo bude mit v modu vice jak $10 000 je bohac.. Vyplaty se budou pohybovat okolo $500 az $2000.

 

Povolani

Mod bude obsahovat povolani, ktere maji svuj ucel.. Nektera povolani budou mit system misi a nektera zase ne.. Hodnota vyplaty se odlisuje podle toho, jake povolani hrac ma..

 

VzdelaniNové!

Proto, abyste mohli pracovat v urcitych povolanich, potrebujete bud zakladni, stredoskolske nebo vysokoskolske vzdelani.. Jednotliva vzdelani muzete ziskat v ruznych skolach a nebo si je koupit za HB (+5 WL)

 

System vysilackyNové!

Policisti budou mit u sebe vysilacku a budou ve spojeni se zakladnou a sefem.. Policisty budou moci hrat pouze hraci s levelem 3+. Pokud policista nebude respektovat zakon, prijde o moznost pracovat pro polici naporad! Pro pouzivani vysilacky bude potreba znat specificke kody -> desitkove a stovkove kody.. Cely seznam vam vypisi na oficialni strance modu!

 

 

Kazda pomoc vitana!!!

 

BETA Testovaci IP modu: 77.93.200.100:6003

 

Autori: ffredyk (pawn), enD (PHP)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Potreboval bych nekoho kdo dokaze propojit mod s databazi a pote zobrazit nejake hodnoty na web .. Pokud nekdo tohle umi (i v pawnu pac s tim nemam vubec zadne zkusenosti :oops::oops::oops: ), at se mi prosim zde ozve :oops:

Link to comment
Share on other sites

Potreboval bych nekoho kdo dokaze propojit mod s databazi a pote zobrazit nejake hodnoty na web .. Pokud nekdo tohle umi (i v pawnu pac s tim nemam vubec zadne zkusenosti :oops::oops::oops: ), at se mi prosim zde ozve :oops:

 

 

Stahni MySQL plugin a už to frčí ;). .. forum.sa-mp.com ... ja s tim nemam zkušenosti nikdy sem s databází nic nedelal ani v PHP ... tak sry ale jen tohle ... jo vypada to dobře...

 

divný :roll: WTLS 50Lidí a jedno město :lol:

 

lol co to sem pišeš za kravinu? :d

 

EDIT: Podte nekdo semnou hrat ...

Link to comment
Share on other sites

Potreboval bych nekoho kdo dokaze propojit mod s databazi a pote zobrazit nejake hodnoty na web .. Pokud nekdo tohle umi (i v pawnu pac s tim nemam vubec zadne zkusenosti ), at se mi prosim zde ozve

 

 

Stahni MySQL plugin a už to frčí .. forum.sa-mp.com ... ja s tim nemam zkušenosti nikdy sem s databází nic nedelal ani v PHP ... tak sry ale jen tohle ... jo vypada to dobře...

 

divný :roll: WTLS 50Lidí a jedno město :lol:

 

lol co to sem pišeš za kravinu?

 

EDIT: Podte nekdo semnou hrat ...

Kravinu ? :d někdo sem předtim napsal že v jednom městě mu to nebude nikdo hrát ať to dá aspon po celí mapě ;) tak já sem napsal WTLS a 50Lidí deně ? :lol:

(kua musel sem vám smazat smajlíky máte jich tam !)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Nova BETA! 0.2 Co je noveho?

 

Prikazy: /ban, /kick, /pm, /givecash

System: Login & Register (Celej psanej pres Dini), PM (Pro samp 0.3), Tipy, Tutorial, public Sekunda slouzici k mereni casu behu modu.., AntiDeAMX

 

Takze testujte a sem piste co mam upravit / opravit xD

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

BETA 0.3 hotova.. Uz komplet funguje Login & Register, Mod pocita jak dlouho bezi a zapisuje to do logu..

 

Je to jen takovy mensi upraveni xD

Link to comment
Share on other sites

hele..mam takovej napad...ja kdybych mel popisovat kazdou zmenu v modu tak je to permanentne v nejnovejsich tematech...nechces si dat preba stav vyvoje do podpisu? bez urazky...ale tohle podle me hranici se spamem ;)

Link to comment
Share on other sites

LoL tak to si dobrej já tak max 100 xD ale já se z každym módem ser* :d to kdyby ste viděli jak lamácky to píšu :lol: já furt S e n d C l i e n t M e s s a g e ( ... a td :d no jeden řádek trvá tak CCA: 30Sek :d

Link to comment
Share on other sites

No, videa který mají propagovat nějakej GameMod jsou nejslozitejsi :)

Jednou jsem udelal male video o Om3nově modu Zombies ERA ( http://vimeo.com/6470812 ) a taky vím že je to složitý.

 

Hudba 8/10, Obsah je docela slabej, pokud je to trailer tak to beru, pokud rovnou propagace :thumbdown:

Titulky jsou moc dlouhý - nudný

Použití Vegas 10/10

 

9/10 :wave:

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Heh delal sem to ja, ale teste se na poradnej remake ;) Prave jsem stahl after effects a zacinam chapat jednotlivy funkce v nem xDDD Takze natocim neco new upravim v AE a prdnu do vegasu kd eto zase 4 hodiny budu renderovat XDD

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Premejslim ze se na to prdnu :/ Delam na tom sam a nikdo neni ochotnej mi pomoci (akorat enD se snazil)

 

EDIT:Par lidi jeste tky, jenze kdyz uz sem neco hctel tak jsem se toho nedockal :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...