Jump to content

SAMP.T-Host.cz nový, kvalitní a levný SA-MP Hosting!


7.Host

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Script_er

Každý Hosting má svůj Problém Podlě mího nazoru sou to tyto

-------------

Crazy-host-Stálí vypadky serveru

-------------

Samp.hostik-Drahej xD

-------------

Debian-Nedá se platit sms a trochu vypadava administrace

-------------

t-host-Zatím newím ale bude asi nejlepší :)

-------------

snakee free hosting-Neco jako pipni xD

takže se zdá že t-host bude nejlepší

ale eště neběží nekolik měsíců a nemá 150 serverů jako crazyhost :d pak se teprv uvidí

Link to comment
Share on other sites

Tak jen abych taky k tomu neco rekl ze? :)

 

 

Administrace: Nelson: Udelal zaklad - hrani si se sessiony a online ftp / zapinani serveru ( jsem upravil taky ) a vytvareni dalsich serveru ( jsem upravil ) config ( jsem taky upravil ) online rcon a funkce k tomu - no proste abych to rekl nejak tak udelal pulku administrace co ja, jeste jsem udelal online banlist online top a dalsi, luk_ass mi udelal akorat filterscript na top apd ja v pawnu moc neumim :) Proste co v administraci uvidite druhy radek sem udelal sam a kdyz se neco resi s administraci tak jedem na 50:50 % protoze jsem fakt pulku upravil nezda se vam to ale je to tak :)

 

BTW: Kazdy hosting ma svoje chyby, my taky jako lidi nejsme bezchybny, co se tyce daffy tak ho nereste, on je super akorat ho musite poznat z jine stranky, ja ho znam neco pres rok a jsme velky kamosi porad :) Nekdy si nadavame :d

 

Ja nic proti crazyhostu nemam protoze sam tam mam server, teda uz presmerovany :)

 

Mimochodem dekuju za chvalu :) :rap:

Link to comment
Share on other sites

kdo potřebuje s něčím poradit ohledně přesunu apod. icq mám v profilu. Jinak zítra večer odjíždím na týden pryč o objednávky apod. se bude starat drago.

Link to comment
Share on other sites

roni na skype nechodim, chodim spis na icq 375218957 napis mi, urcite se dohodnem na dobrem reseni jak pro tebe tak i pro nas.. ;)

 

EDIT: gustavicek.filip

Link to comment
Share on other sites

Guest Script_er

T-HOST

T-host je nejlepší gamehosting v historii

Nepadá

snese i velké zatížení

což obnáší i dost dobrou a dokonale vypracovanou Administraci

Dobrý administrátoři

7HOT

DRAGOCZ

fakt si dali praci

chtěl bych jimpodekovat za SPONZORING :)

Link to comment
Share on other sites

tenhle hosting jenom doporucuju....hlavne se mi na nem libi ze je FTP do scriptfiles...coz urychluje pripadne upravovani hernich uctu(daleko lepsi nez to hledat jak blb pres WebFTP kdyz to ani neni serazeny podle abecedy:D )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...