Jump to content

Hledáme pawnera a adminy na GTA server


Guest sTixii

Recommended Posts

Dobry den hledáme lidi na GTA server.Další servery budou když se uchytne první.

 

EDIT:

Konkurz :

Hlavní Admin [0/1]

Pawner [1/1]

Admini [3/10]

 

Podmínky pro přijeti

 

Hlavní Admin :

Velke zkušenosti ve hře

Minimalní věk 17+

Starat se o servery

Hledat adminy

Mít čas

 

Pawner :

Zkušenosti v pawno

Minimalní věk 15+

Mít čas

 

Admin :

Zkušenosti v příkázech,a ve hře

Minimalní věk 15+

Hrát na serverů

 

Kdokoliv kdo má zájem až se mi ozve bud na [email protected] nebo na icq 251-957-312.

Link to comment
Share on other sites

Co tam je za Mod a AdminScript ?

 

Server jsme dostali dneska asi před hodinkou pracuje se na něm,ještě se neví.Právě proto hledám hlavního admina či pawnera který má trochu zkušenosti o GTA.

Link to comment
Share on other sites

Osobně spolupracují s pár kámoši co vytvářeli server na GTA.Tak trochu mi radí ale spíše potřebuji tým který by to vedl abych mohl mít čas na sponzory.Je těžké dělat servery a také telefonický meeting.

Link to comment
Share on other sites

Podle toho co píšeš, si trochu pleteš mod od serveru... Ty jsi "dostal" server, a ještě nevíš co na něm bude ? Umíš aspon trochu pawno ? Co by to mělo bejt za zaměření ? Neni to kvůli mě, mě neni 15+ ale pro zájemce bys to měl napsat.

Link to comment
Share on other sites

Ale maikeroo, RL, VG a podobných sra*ek ( nic proti těm modum ) je všude jak nas.. lepší je mít vlastní mod.

 

//Edit: Nevim co doporučit, nauč se aspon trochu pawno a s někym kdo to umi zkus udělat novej mod, stoji to za to.

Link to comment
Share on other sites

Jako stím souhlasím kdybych uměl tak bych si udělal ale je těžké když neumím maximálně najít někoho a to ještě aby měl čas a chut pracovat na nějakém ale chtěl bych třeba mod na turnaje.Proste že team vs team.

 

EDIT: Kdyby byl čas já domlouvám partnerství ,řídím projekt ,hledám sponzory.Chystám k tomu ještě rozhovory s různými projekty a nemám právě čas.K tomu příští týden přecházíme na doménu druhého řádu a připravuji web na přestup.

Link to comment
Share on other sites

Stačí napsat na icq 251-957-312 dam ti pár připravených otázek jakmile odpovíš tak potom přejdeme k částí o jaký post máš zájem a také tě vyzkoušíme jestli to umíš.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...