Jump to content
  • 0

pomoc SA:MP Scripty


TWeak

Dotaz

Hojte ,

na svém PC jsem si udělal server s veřejnou IP. Server běži non-stop a budu dělat taky web, který bude taky v PC.

Na web bych chtěl dat par věci o SA:MP serveru nějaké scripty:

 

On-Line Status hráčú

Server Status

Ban List

Top Hráče

On-Line Mapu Hráčú

 

Prosim řekněte kde to stáhnu. A nebo kde najdu tutorial. Slyšel jsem něco o XAMPP ale udělam o všechno přes něj ??

Link to comment
Share on other sites

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mno právě tam jsem strávil více času než na Google. A proto se obracim na vas na tu mapu s podivam ale nevim nevim angličtině rozumim tak stejne jako koza kamionu.

Jinak Dik

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cau,pokud jsi na Windows tak si stahni a nainstaluj WAMP Server,je to balicek ktery obsahuje Apache,MySQL,PHP 5...snad jsem na neco nezapomnel.Souhlasim ze dobre scripty jsou na forum.sa-mp.com.Mimochodem ta online mapa by se mi hodila :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

XAMPP jsi myslel ne ?

Jo to už mam ale nevím co stím jelikož je tam mnoho programu a s každym něco...... ale co ?

 

Někde na foru (pawno.cz) jsem četl že třeba ban list něčeho a pak jednoduše na web alenevim jak rozhodně ještě pobloudim po anglickem forku ale nevím nevím.

 

Dik

Link to comment
Share on other sites

  • 0
ban list něčeho a pak jednoduše na web alenevim jak rozhodně ještě pobloudim po anglickem forku ale nevím nevím.

 

Možna sem to psal já ale je to lehky pokud maš ftp přistup k serveru tak je to razdva.. (a pokud to maš na svym pc ještě líp..)

 

k ty mapě: už sem to tu taky zmiňoval .. http://www.delux-host.com/?go=featured.livemap někde tady to najdeš nevim jestli je to furt ke stažení ale bylo to tam a ja to stahnul ale už sem na to pak zapoměl (už to ale nemam ani staženy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

JJ mam všechno ale tak stím by šlo udělat všechno od ban listu až po ten on-line status serveru ? Jestli jo skusim pohledat ale fakt nwm nwm.

 

 

Dival jsem se na tu on-line mapu a je to celkem sloite a nevim co tam ale fakt jen na to lama. Mo ještě se na to podivam ale nevim nevim je to na mě moc. Ale bude se snažit diky.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OMG ty si taky co se tady da čekat PHP sekci založil cniry vubec by tu taky nemusela bejt tak nevim o co ti jde di si na programujte.com a takovyty kde se ptal i bloodman a dalši... tohle je prostě forum o PAWNU a ne o PHP tak pochop že ti tu těkžo nekdo poradi ja už ti poradil s tim FTP udělaš si ftp načteš tam server log nebo si stahneš muj skript na ukladani chatu nebo si udělaš svuj ... stačí? .. .a status serveru se řešil i na nějakym tom programujte..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sekce tu možná je, ale to kdyby ses ptal na forum o php na pawno. Je jasný že sme o něm něco slyšeli a že někdo je trošku umí, ale nikdy ne tak jako ti na php forum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...