Jump to content

Koho stve cjking??


liskji00

Recommended Posts

Víte co mě sere :?: :!: :roll: co asi jak se tu akorát furt někdo hádá furt samy dementní topici jako "Anti-danikiller" (opičarna po anti-gtaman) ,"Ban liskji00" ,tohle atd.. proč to tu nemuže bejt jako když sem začínal.. Vždyť už i chytrák sem moc nepíše (podle mě).. takže s tim asi brzo praštim když se tu furt hádáte :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Absolútne s Tebou súhlasím. Nevidel som síce, ako to tu vyzeralo, keď si Ty začínal, ale tipujem, že oveľa lepšie ako teraz. Možno by sa situácia napríklad nedobrovoľnou dovolenkou (t.j. banom) CjKinga o niečo zlepšila, menej hádok, lenže chlapec si nájde proxy, alebo príde niekto nový, rovnako sa správajúci a je to tu zas. Chcelo by to dlhodobejšie riešenie. Stačila by napríklad aj väčšia aktivita moderátorov, aby rýchlo mazali hádky a trestali ich iniciátorov. Alebo aspoň väčšia spravodlivosť (ako som už písal, nechápem, prečo CjKing nemá ani len varovanie).

Link to comment
Share on other sites

Keď tumu kk**vi date ban tak mi dajte unban lebo ban mam len skrs neho ! :) a inak mate to tu zle zabespecene a poriadne xD

 

To ze se ti postaral o ban byla jedna z mala dobrejch veci ktery tady udelal stejne tak u danikillera. Nereste tu takovy blbosti, admini by meli byt přísnější a ne líní a řešit i takovy blbosti. A lidi by tu měli spolupracovat a ne tu bojovat. Někteří by se měli naučit psát a trochu přemejšlet a zbytecne se tu nestrapnovat.

;)

Link to comment
Share on other sites

S tou témou za ban? Áno, a urobil správne, aspoň podľa mňa (a dosť veľa ďalších ľudí). Tá predchádzajúca téma Anti-CjKing je zamknutá preto, že ju založil danikiller, čo je ešte väčší ... (niečo) ako Ty. Ale ban si zaslúžiš rovnako ako on (danikiller).

Link to comment
Share on other sites

Končim... Vy to nevidíte už ani chytrak,Daw3 a občas FreeWall (jak kdy) sem nechoděj..

No nic no prostě pápá *BYE* .. možna sem občas ještě něco napišu ae už mě to tu neba

Link to comment
Share on other sites

Nedivim se. Ale myslim ze by nemeli odchazet normalni lidi, pak odejdou dalsi a dalsi. A pak toto forum zkolabuje. Chce to novy adminy ja bych treba navrhl Crasher, obzi, Mach atd....

A aby byli admini aktivnejsi a potlacovali demenci.

Link to comment
Share on other sites

A aby byli admini aktivnejsi a potlacovali demenci.

 

heh, chtěl bych vidět tebe moderátorem, jak by si tu potlačoval demenci, vydrželo by ti to tak 1,2 měsíce a pak bys pochopil, že je to k ničemu. Potlačovat demenci však můžeš i ty, ale já se s někym nerad hádam, vzlášť s "dementama". Protože většinou ničeho nedocílíš. A když už tu nějaká "demence" je, řešil bych to nejradši banem.

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":2bkdi309]řešil bych to nejradši banem.

A ty to banem řesit nemuzes? Vim ze jde obejit ale aspon neco popř. Zakazat nick apod.

 

ne nemůžu, jedině administrátor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...