Jump to content

Najde se někdo ?


Guest Doktor

Recommended Posts

Ahoj lidi hledam nejakeho good pawnera ktery by semnou udelal mod ... mod by byl v SF .....

 

Více informaci na icq: 246-269-114

 

Předem říkám ja bych se spíše zaměřoval na MTA a dělal bych pozice.. ale když bude potřeba pomoc na pawnu a budu to umět tak helpnu pište na icq...

 

předem prosím žádné blbé komenty ...t...h...x...

Link to comment
Share on other sites

díky vím to mele upe howna jediná věc co jsem po něm chtěl je to ať mi udělá mod když se mi sám nabídnul a napsalmi sám na ICQ :-D a jediné co udělal je /save xD nic víc a prý že umí upepawno max. kopíruje nebo to vše dělá podle TuTu :)

( to je můj názor.. ale nemusí to být pravda )

 

Já tky nejsem master pawno se učím ani né týden ale lidi co mě to učí vám dokážou že se fakt snažím a učím se dost rychle :)

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel

Jj sam ho neco ucim a reknu vam staci mu to rict jednpu nebo dvakrat a uz se nemusite opakovat... A N!X ty se priste nehlas na tvorbu modu kdyz si neumis ani opravit jednu blbou definici (jak sme vycetl z jednoho tveho prispevku :d)

Link to comment
Share on other sites

díky, ffredyk a pls pošleš mi to pwn ? 3.0 chci tam dát Letečák a ještě poupravit ty věci a nastavit COLOR pro jobs :-) jsem nadefinoval teda jestli si to tam ještě nedal :d

dyštak ICQ

Link to comment
Share on other sites

  • Majitel
Moj mod ma 955 riadkou ti chuj zatial a pwn vam sem nedam lamicko

 

Nas mod ma 1 300 radku a nechlubime se... a pwn od tveho modu nikdo nechce tak nam to necpi xP

Link to comment
Share on other sites

Hmm tak se připrav undertaker teď ti něco povim...

 

Mód nikdy nemůže mít 0řádků..

 

za 1.)

G:\Dokumenty\samp02Xserver.win32\filterscripts\blabla.pwn(2) : error 013: no entry point (no public functions)
Pawn compiler 3.2.3664	 	 	Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase
1 Error.

 

za 2.) řádek 0 neni i když tam nic nenapišeš furt je to jeden řadek a dostaneš error (viz nahoře)...

 

za 3.) můžeš mit asi to takhle třeba na jednom řadku:

forward k***t(); public k***t() { return 2009; } // rok 2009

 

:d Ja zas pudu :wave:

Link to comment
Share on other sites

Pěkné :d , ale asi tím myslel, že mód nemá a že ho ani nezačal robit :d

 

 

To jsem veděl, ae proč mu to nenapsat? :lol:

 

jn nekdo tu ma delsi vedení

 

Hmm jasně ja to veděl jak to mysliš jen sem si dělal srandu lol

Link to comment
Share on other sites

Lidi vy se tu chlubíte kolik do má řádků a pořádný pawner udělá mod který má míň řádku asi takto:

 

Obyč pawner udělá MOD a má 60 000 řádku ale super pawner udělá mod uplně stejný ale má jen např. 50 000 řádku hlavně je o nějaké % menší šance na pád hry i když možná 1% ale i to 1% pomůže .. proste je na howno když se hádáte jaký mod má kolik řádku udělej MOD hoď ho sem a lidi řeknou jaký kdo má já můžu udělat mod který má 100 000 řádků ale bude mít jen 1 jobs xD a 1 spawn pže ostatní budou informace tím myslím /server - zobrazi online hracu a podobně :d ( to si snad domyslíte :d )

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...