Jump to content
  • 0

pomoc Euro vo sa


Guest spectator

Dotaz

Recommended Posts

  • 0

je to zaujimave rad by som to vedel,prepacte za stary topic

a shery ani mod si nedokncil a si to vzdal :d hoci som tu pred tim nebol ale viem len som sa vtedy nehcel registrovat lebo som nechcel skusit pawno a nechcel som ybt najvcsia lama ale videl som tvoj podpis malo si vydzal asi kopiroval :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
je to zaujimave rad by som to vedel,prepacte za stary topic

a shery ani mod si nedokncil a si to vzdal :d hoci som tu pred tim nebol ale viem len som sa vtedy nehcel registrovat lebo som nechcel skusit pawno a nechcel som ybt najvcsia lama ale videl som tvoj podpis malo si vydzal asi kopiroval :lol:

 

 

Aspoň tu furt neprudí jak ty ty si lama a nahoře si psal něco o spamování hmm tak proč taky spamuješ a furt se vracíš a NEřikej mi že nejsi GTAMAN (misheloo)..! Vim na 99.99999999% že lžeš...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak proč ses teda ptal jak udělat bla bla bla a dal si odkaz na gtamanovi stranky? ... myslim, že to bylo ve smyslu:

"Potřebuju pomoct s tim a tim na tyhle adrese..."

 

Pokud nejsi sorry :d ale jen my to diky ty strance tak připadalo ... PS: mě je 12..ale taky kkt jako on teda nejsem :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

lol lebo boli sme s gtamanom kamarati a on potreboval help tak som mu povedal ze napsiem na pawno.cz ked mi urobit cez phpa on urobil tak som napisal jeho help aby som to mal aj s helpom na mojom webe

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...