Jump to content

Gangzony


Mattsy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
":3dzk4e8k]Nikde som tu nevidel tut na ganzony tak to tu dam aby potom nepisali do help zbytocne.

 

Medzi new:

new gangzona1;//meno 1 gangzony
new gangzona2;//meno 2 gangzony

Do OnGameModeInit:

gangzona1 = GangZoneCreate(coordX1, coordX2, coordY1, coordY2);//meno ganzony ake ste dali v new a ako urcit coord citajte dole v prispevku
gangzona2 = GangZoneCreate(coordX1, coordX2, coordY1, coordY2);//meno ganzony ake ste dali v new a ako urcit coord citajte dole v prispevku

Do OnPlayerSpawn:

GangZoneShowForPlayer(playerid, gangzona1, 0x00FF0096);//meno gangzony a vasa farba
GangZoneShowForPlayer(playerid, gangzona2, 0xFF800096);//meno gangzony a vasa farba

 

Ako na coordy:

Postavíme sa smerom k severu a lavy spodny roh si ulozime, prve dve cisla z AddPlayerClass su coordX1 a coordX2.

Postavíme sa smerom k severu a pravy horny roh si ulozime, prve dve cisla z AddPlayerClass su coordY1 a coordY2.

 

Obrázok:

jdv1233251977t.PNG

 

Dufam ze to niekomu pomoze,snad ste pochopili,pisane z hlavy.

 

je to good ale nevies ako spravit aby sa o tie gang zony dalo bojovat?

Link to comment
Share on other sites

":37gutb2u]neboj ja sa nato snazim a ked nato pridem dak ho urobim ;) ale kedy nato pridem to nwm :d

 

Já se o to pokoušim už týden a pořád se mi to nedaří :(

 

njn ja teraz velmi nemam na pawno cas lebo v stredu pisem skusky na strednu mfg :x a ked uz tak vzdy niekto napise ze chce poradit s pawnom alebo s grafiku ze chce no hroza proste :x

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 year later...

jak je to mozme ze mi tu gangzonu neukazuje ? vsetko som urobil jak je v navode

cord X : AddPlayerClass(285,-483.9812,792.7758,17.7620,0.4979,0,0,0,0,0,0); //lava dole

 

cord Y : AddPlayerClass(285,160.7685,1215.5524,21.5946,359.9223,0,0,0,0,0,0); // prava hore

 

zona = GangZoneCreate(483.9812,160.7685);

 

kde je problem ?

:eh:

Link to comment
Share on other sites

aha tak dik no :d ale stale mi to neukazuje gangzonu :x

moze to byt farbou ? ked som si dal obycajnu bielu ? 0xFFFFFFFF a videl som na prvej strane spominaly niake farby s koncovkou 96 :?:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dneska som sa do tej gangzony pustil ešte raz a už mi ide ale problém je v tom že keď som v nej tak modré vidím všetko celé SA okrem gangzony a keď idem z neoznačeného von tak zase vidím to neoznačené ako gangzonu ...takže sa to tak strieda podla toho kde som ... kde môže byt chyba ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...