Jump to content

Ikonka A Banner


Guest qwert2

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg co to bylo jako favicon bych lépe nedokázal ale ten banner to už bych možná lepší dal v nevim kolika krocích 1) zvolil pozadí a zdeformoval bych ho chromovým nádechem asi na 50% 2)vybral bych si obrázky které bych do obrázku zasadil a oříznul bych je potom uložil ve formatu paintshopu aby to nedělalo neplechu s bílím pozadím a zasadil bych je tam a vyrovnal bych barevnou hloubku 3)každý z obrázků který je rozdělený do vrzsty bych zkontrastoval a zvíraznil s horní propustí aby vše ladilo 4)dodat text a vrstvu s textem upravit do chromového nádechu asi 30% a tramtadadá obrázek který by byl pro mě teda fešný na světě a po uložní potom ještě vyvážení barev do červeného nádechu aby to vypadalo jako že je to slabší sepiový tón a vše je to asi na 30 minut když si dáte záležet !!!a před chvílí jsem udělal fakt fešn obrázek jen jsem udělal špatně písmo to bude muset odznova a dam tam lepší efekty !!!

Link to comment
Share on other sites

omg co to bylo jako favicon bych lépe nedokázal ale ten banner to už bych možná lepší dal v nevim kolika krocích 1) zvolil pozadí a zdeformoval bych ho chromovým nádechem asi na 50% 2)vybral bych si obrázky které bych do obrázku zasadil a oříznul bych je potom uložil ve formatu paintshopu aby to nedělalo neplechu s bílím pozadím a zasadil bych je tam a vyrovnal bych barevnou hloubku 3)každý z obrázků který je rozdělený do vrzsty bych zkontrastoval a zvíraznil s horní propustí aby vše ladilo 4)dodat text a vrstvu s textem upravit do chromového nádechu asi 30% a tramtadadá obrázek který by byl pro mě teda fešný na světě a po uložní potom ještě vyvážení barev do červeného nádechu aby to vypadalo jako že je to slabší sepiový tón a vše je to asi na 30 minut když si dáte záležet !!!a před chvílí jsem udělal fakt fešn obrázek jen jsem udělal špatně písmo to bude muset odznova a dam tam lepší efekty !!!

ROFL tak to chci vidět! Ty jsi taky neměl výtvory nic moc ale i tak se předveď jsem zvědavej.. Já to zkusím taky.. :)

Link to comment
Share on other sites

Tím myslíš i mě..? Ok když si všichni myslíte že sjem spammer tak jak myslíte až ukážete důkazi budu se sváma bavit ale do tý doby ty! drž .... :!: :problem: :shh:

Link to comment
Share on other sites

lol až se dostanu na compa pošlu ten obrázek a musím udělat leší text prtž ty co jsem tam dal je uplňe tupí :d:lol:

clanredknmife333.gif je to gif takže rozostřené !!!a je to bez toho písma prtž by to bylo totáč na houby nemám to které by tam sedlo!!!

a druhá varianta

clanredknife2.gif také gif a trošku mázlé kdo by chtěl tak mu to buď pošlu v zip nebo rar celé i podklady a může si s tím dělat co chce !!!

Link to comment
Share on other sites

co libi nebo ne ??? :lol: uděláým ještě lepší :d

zde iconka ale je to zase gif :d

iconkared.gif

nesehnal jsem lepší vojáky na to prtž všecy ostatní vipadají jako lemplové :d

ROFL :-!

Link to comment
Share on other sites

to zasrané písmo a kurná chci už photoshop !!!!!! a 50 litrů na licenci nemám abych to musel stahovat a crackovat takže musim někoho z okolí obvolat nebo já nevim takových pluginu na photoshop :d:lol:

Link to comment
Share on other sites

Njn to ADSL je hrozny :-D ja mam Wi-Fi na půdě :-D a kabel jede do wifi a pak dalši dvě wifky ktery roznášej signal dalšim dvoum z naší vsi a když vypnete jednu takovou hezkou zasuvku tak jim to (i mě) vypne net :-D ... sry OT!! :-( :oops::(:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...