Jump to content

PHP-Fusion


Daw3

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat jestli nemá někdo hlubší zkušenosti s PHP-fusion ne že to umí nainstalovat přidat odkazy panyley a napsat nějaký BLBLAJS ale ten kterj to vážně umí... BTW Mach37 ty ani neodpovídej protože ty to nevíš .. pak by ses totiž dopouštěl SPAMu Takže prosím :spam: Kdo mi neřekne např jo pomůžu ti tady máš icq tak ostatní nereaguju neodpovídám DELETE. Chci pouze odpovědi který se mi buodou hodit! :wtf:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Daw3":3um6okp7]Ahoj chci se zeptat jestli nemá někdo hlubší zkušenosti s PHP-fusion ne že to umí nainstalovat přidat odkazy panyley a napsat nějaký BLBLAJS ale ten kterj to vážně umí... BTW Mach37 ty ani neodpovídej protože ty to nevíš .. pak by ses totiž dopouštěl SPAMu Takže prosím :spam: Kdo mi neřekne např jo pomůžu ti tady máš icq tak ostatní nereaguju neodpovídám DELETE. Chci pouze odpovědi který se mi buodou hodit! :wtf:

 

 

Sry za 1měsíc old ja chtěl odpovědět dřív ae... Sice sem to nevěděl ale po přečtení toho sem si to našel takže... :wave:

Link to comment
Share on other sites

php fusion je redakcni system zalozeny na mysql databazi a php scriptech

 

PHP-Fusion je jen script v PHP takze lepsi je samotne PHP muj kamos vytvari do PHP script na zmacknuti tlacitka ktere spusti SAMP server :d:d:clap::clap:

to je velkej frajer :lol: (to mam hned xD)

 

lol to já se pokouším do php fusion udělat script registrace pls je to v helpu odpovězte

?? jake registrace ? LOOL ani to neumite xD ?

Link to comment
Share on other sites

Frenku nemachruj na nás my víme, že všechno máš hned :lol: my třeba zas umíme jiný věci víš? :lol::lol:

 

//EDIT: Komu to nemyslí tak to bylo myšleno jako joke...komu to nemyslí anglicky ať de na http://translate.google.com/translate_t#en|cs|joke (nwm jestli to pojede je to z hlavy :d)

Link to comment
Share on other sites

Já se taky přidám ptž frenk umí taky kulový.. Jeho stránky jsou fusion a nemá tam nikde patičku. To že si soubory přejmenuješ neznamená že jsi to dělal ty.. takže klid ptž ty to taky neumíš a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

zdar sry za OffTopic ale chci říct že když někdo umí v PHP-Fusion, neznamená to že umí taky samostatné PHP ... takže tím chci říct že PHP-Fusion je nanic ... možná někomu se líbí ale je nanic protože to maj prasácky udělaný ve zdrojácích... toť vše ode mě.

Peace.

Link to comment
Share on other sites

zdar sry za OffTopic ale chci říct že když někdo umí v PHP-Fusion, neznamená to že umí taky samostatné PHP ... takže tím chci říct že PHP-Fusion je nanic ... možná někomu se líbí ale je nanic protože to maj prasácky udělaný ve zdrojácích... toť vše ode mě.

Peace.

 

Je to jednoduchej RS, desing jde upravit podle sebe :) Tak nwm co je na tom hrozneho :) Nekdo treba neumi udelat si vlastni RS

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...