Jump to content

••••••••SmAs 2.0••••••••


Daffy

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Muzete mi napsat potom co by ste chteli ? :d btw..musim vylepsit God Mode to getplayerhealt kdyz je vetsi nez > 100 aby ho to kicklo :d to cele predelam jinak ..piste co tam vyvorit ..uz mam par napadu

 

 

Hle :-D sem fakt lama ,ale kickuje GOD za toggleplayercontrotablle...jako ten "eXis" ?? doufam že ne pač jestli ne tak je to gooooood =) a necham si ho napořad doufám :-D

 

//EDIT: Testoval sem a necham si to na Vleyz City 1.0 good akorat sem nasel drobnou chybu jen takova prkotina date: "/getto ID ID" ale když date třeba jen "/getto ID " a druhy id ne tak vam to napise ze použiti je: "/tele ID ID" :) to je jen takova drobnost :-D

Link to comment
Share on other sites

takže otestoval jsem vše co si mi řikal..neni mozne aby kdyz nema level nekoho portnul ;) ..dal sem si to na server sel sem a psalo pri kazdem prikazu z celeho adminscriptu ze nemam dostatecny admin level i kdyz sem napsal /goto ID ...tak nemam admin level napsalo ;) chyba je jinde a /admin bezi vse proste tak jak ma

Link to comment
Share on other sites

Mam problem furt s tim Frenku..

takže normalka takže du do PuTTY normalka nahraju si ty soubory někam pak normalka getuju atd...

 

Zapnu to i sem dal "gmx" a "loadfs smas"

Poté du do hry .. dam /sregister HESLO...

pak dam /slogin HESLO dam /q

du do PuTTY (zapnu ho znova) pak du do scriptfilů SmAse a dam Edit Macha37 a nastavim si adminlvl 6 ...dam reloadfs smas... du do hry dam /slogin HESLO a pak /admins a zaspamuje mi to chat:

 

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

[ = ONLINE =] Level 6

--- atd... nwm co s tim je možna chyba v modu/fs třeba se překrejvaj bo co ...jo a ještě sem našel drobnost: "/slevel v /shelp" ale je to "/setlevel" a když je zas params 0 tak to napiše /setlevel ID 1-5 ...ale ve fs je 6

Link to comment
Share on other sites

No bez tebe by jsme to nevěděli opravdu ne... Jinak chci ti říct frenku... Už se těším na 2 Já dávám tu novou verzi na serevr takže... Bude prcka... :d

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

asi tím že když dá /sregister bo jak to je tak musí dát ještě /slogin a pak se musí odpojit a pak jdi do administrace serveru do složky scriptfiles/smas2/a tam si najdi to jmeno a je tam myslím řádek AdminLevel= 0 tak to dej na lvl co chceš

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...