Jump to content

Call of Duty 4 - Modern Warfare


FreeWall

Recommended Posts

Jj konkurence je lt.txserves :p Já jsem tam byl taky... Ale Xnuke si nás dával :-D Jako good mod.. Ale DM mě nebavěj :-| :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Hrál jsem na tom serveru, je super, akorát by to chtělo nějakou reklamu, ať je tam víc lidí, když to hraju sám tak je to na **** Jo a ještě něco, když napíšu během čekání na spawn napíšu /kill tak se objevim v LV nebo se to upe pojebe a mam jakoby dvě postavi, který se mi pořád mění, jedna z nich je vždy v LV.

Link to comment
Share on other sites

hral som to chvilu potom prisli dajaky dvaja a FreeWall ale moc ma to nechitilo wnm su aj lepsie mody daco mi v tom chyba ale inak dobra praca :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem tam byl zase asi 45 min. ozkoušel jsem různé mapy, skvěle promáklý, ale odstraň prosím tu chybu, když čekáš na spawn je dole odpočet 10 sec a ty omylem napíšeš /kill tak se ti hra upe pojebe, možná, že si o tom už věděl, celkově bych hodnotil 9/10 :d

Link to comment
Share on other sites

ondra chyba tam je protože tam ma bejt spectate vlastniho teamu ale ono te to spawne pac to neni hotove

 

přesně :d , nemam na to čas takže je tam pár chyb ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vyzera byt lakavy mod ale ked som skusil neni taky dobry ako nauzaj je cod 4 trochu pridat ale dobra praca :thumbup:

 

sry napisal som toa ko crasher ale toto je moj nazor

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
:d sorry za off time ale tohle mi nedalo :d musim se zasmat verejne ... myslenka made by firewall :Dtoz kdyz ja dysi daaaavno urobil mod cod4 to byla palba :-) server na kurvy plnej to se hralo.. pamatuju si ty casy a nekteri co tu ostali mozna take :-)
Link to comment
Share on other sites

:d sorry za off time ale tohle mi nedalo :d musim se zasmat verejne ... myslenka made by firewall :Dtoz kdyz ja dysi daaaavno urobil mod cod4 to byla palba :-) server na kurvy plnej to se hralo.. pamatuju si ty casy a nekteri co tu ostali mozna take :-)

 

Zde na fore ho asi opravdu nikdo nezna, ale podle me to byl na tu dobu vynikajici mod plne zabavy coz v momentalni dobe u vetsiny modu bohuzel chybi ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...