Jump to content

Co chcete k vanocum.


chytrak

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zdař majky ty ses vratil ??? a když jste u tich mobilu ja svoji k510i Sonyericssona dam do reklamace aby zase fungoval joistick protože sem si na něj sedl a nemůžu ho ovládat :d :rap2: a k vánocům bych chtěl už zminovaný počítač ale asi řeknu tátovi at mi dá k vánocum a svátku dohromady comp který si vyberu neboli postavím a vše mi schvalí (dřív stavěl kopy za prachy a měl to jako práci :d)

Link to comment
Share on other sites

zdař majky ty ses vratil ??? a když jste u tich mobilu ja svoji k510i Sonyericssona dam do reklamace aby zase fungoval joistick protože sem si na něj sedl a nemůžu ho ovládat :d :rap2: a k vánocům bych chtěl už zminovaný počítač ale asi řeknu tátovi at mi dá k vánocum a svátku dohromady comp který si vyberu neboli postavím a vše mi schvalí (dřív stavěl kopy za prachy a měl to jako práci :d)

rozsednout mobik xD ja se svym mobilem zatloukal i hrebiky xD

Link to comment
Share on other sites

no jo ale já sním v posledním asi půl roce hral hokej polejval ho kávou kopal si s ním fotbal a poslední co přišlo bylo z jaké výšky vydrží po pádu být zapnutý vydržel to asi do 3,5 metrů pak vypadla baterka :d:lol:

Link to comment
Share on other sites

Takze aktuality, vceram sem si hral s tim notaskem :d

mel sem ho pripojeny do routeru a vzhledem k tomu, ze jeste nejsem zvykly na jeho klavesnici sem ho ovladal pres team viewer z tohodle :d

docela prca, ale budu ho mit zase az na vanoce :d

 

jeste musim pripojit wifi co je tu na praze 13 zdarma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...