Jump to content

[NEW] Hodnosti


Daw3

Recommended Posts

Takže abych to všem ujasnil s frenkem jsme si dali práci o nových postech a hodnostech. Byl bych rád kdyby to vedení bralo v potaz a uživatelé aby na to reagovali podle sebe a podle vlastního názoru. Pokud se vám to líbí hlasujte v anketé pro ano pokud ne hlasujte v anketě pro ne a napište i důvod. Výhrady a podobně. Doufám že se Vám to bude líbit. Díky [email protected] & FrEnkLiN

 

Změna hodností -

 

Moderátor - FrEnkLiN, [other][email protected] (pomoc, každodenní aktivita,...)

Varování - eror (porušování pravidel společně s narutem. důkaz: viewtopic.php?f=16&t=944" onclick="window.open(this.href);return false;)

Banned - Naruto (částé a vážné porušování pravidel, povýšenost, drzost apod.)

Změna postu -

 

1| - Nováček - 1-50 příspěvků

2| - Člen - 50-100 příspěvků

3| - Stálý Člen - 100-175 příspěvků

4| - Pisálek - 175-250 příspěvků

5| - Kamarád - 250-335 příspěvků

6| - Diskutér - 335-410 příspěvků

7| - Helper - 410-515 příspěvků

8| - Diskutér - 515-625 příspěvků

9| - Závislák - 625-745 příspěvků

10| - Cleaner - 745-900 příspěvků

11| - Vážený Člen - 900-1115 příspěvků

12| - Mistr - 1115-1250 příspěvků

 

BTW tabulku dělal FrEnkLiN tak bacha! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Banned - Frenklin a dawe (částé a vážné porušování pravidel, povýšenost, drzost apod.)

 

takhle se to zamlouvá nám možná i chytrákovi už ho taky serete

 

zalez pokemone ...jeeej kdybych te tak nekde potkal tak bych ti 100% zlomil nos

Link to comment
Share on other sites

Paneboze tohle miluju tvoji povisenost naruto asi si neuvedomujes ze mluvis ze starsima nechapu co si myslis porad rikas neco o chytrakovi myslis si ze te bude porad jen chranit hov**jen se za nej schovavas jak lamka Frenklin neni zadnej malej je mu vic nez tobe D@we to sami nwm ty si myslis ze za tvym pocitacem muzes psat co chces nikdo na tebe nemuze ale omyl kdyz se naserou tak si za tebou sjedou a pak ani nevylezes z baraku jak budes ty 13 lety decko posranej..... POroste si jen malej machirek za PC a ve skutecnosti kluk co ho sikanujou ve skole....

 

PS: Posranej neni sprosty slovo oki ????? :d

Link to comment
Share on other sites

takze nove hodnosti,

 

pac tamty sem vyradil jednu co nesla, zbytek tu uz byl takze byly jen 4

a ty byly stejne divne , jsou hodnosti, podle jmen hlavnich postav san andreas

Link to comment
Share on other sites

Chytráku, máš tam těch figurek snad málo? :d

BTW: K úvodu tohoto topicu. Souhlasil bych s tím, že by naruto měl být zabanován.

Občasná demence nevadí/neškodí, ale nesmí se to s ní přehánět, že?

Zároveň však nevidím důvod, proč by frenk a dawe měli být moderátory ( neberte to osobně, pouze můj názor ). Ano, pomáhají, seč jim síly stačí :d, ale ... podle mě .. vemte si příklad z FreeWalla... :shifty:

 

//EDIT: Co to mám za hodnost, omg? :d Mohli jste mi alespoň dát Sweeta ... Slaďoura :d

Link to comment
Share on other sites

Co jsem četl Vaše příspěvky ani se Vám nedivím. Řeknu Vám to takhle každy by se chtěl stát moderátorem a pomáhat a možná by ho to tady i víc bavilo, ale já moderátora nemusím mít btw - napsal mě tam frenk já jsem to po něm nechtěl ale aspoň jsem to zkusil. FreeWall určitě pomáhá na tomto foru nejvíc... Takže není co řešit jsem rád jsou alespon nějkaké nové hodnosti chtrákův nápad velmi oceňuju. Aspon to tady není furt starý :d A freeWalle klidně to lockni ;) už je to k ničemu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...