Jump to content

frenklin ------>ban nebo ----->podmínka (navrh)


Guest eror

Recommended Posts

NARUTO DŮLEŽITEJ VID KDYŽ MÁŠ MODROU BARVIČKU TO SE TI TO KECÁ. NĚCO VÁM ŘEKNU A BERTE TO S CENZUROU. TEN KDO TOHLE TÉMA ZALOŽIL BY SI ZASLOUŽIL PODMÍNKU PTŽ VĚTŠÍ KKTY SEM TADY NA FORUM NEVIDĚL EROR, NARUTA APOD. NEJCHYTŘEJŠÍ LIDI KTERÝ BY MĚLI DOSTAT PO TLAMĚ TAKŽE JÁ ZASE NAVRHUJU LOCK...

Link to comment
Share on other sites

Njn dawe tim nadáváním nic nedokážeš možná tak že si hloupej.

:wave:

 

1. Nadávání, urážení sem nepatří to si řešte na icq.

2. Odkazy na pipni servery nepatří na toto forum.

3. Něž se na něco zeptáte použijte tlačítko "Hledat"

v pravém horním rohu obrazovky.

4. Je zakázáno psát do témat starších víc než dva měsíce.

Link to comment
Share on other sites

Já ho znam moc dobře i chytraj najdi mi aspon 5 topicu kde sem já i frenklin a on mi nenadava nebo neuraží nebo si ze mě neutahuje

 

takze uz me nebavi poslouchat tvoje debilni kecy

1. To nejde se s tebou nehadat protoze ty pises za

a) bud same chujoviny

B) nesmysli

c) spam

2. To, ze mas hodnost VIP ...vis co tim vsichni mysli ??? VIP - VYPADNI..

3. Delas ze sebe frajera, ale pomohl si maximalne ve 3 topicech u sendclientmessage

( srry. mozna si nekde neco skopcil ) jinak nic

4. Nemachruj...uvedm si co napises nez neco napises...a nedelej ze sebe admina ,,,tim ze tady vsude pises pravidla, ( hacky a carky ) jako blb,nikomu neradis a mas modrou barvu ...haha ja oranzovou a taky nemachruju :d

 

vice uz k tomu ****** nemam co rict

 

Víte jaky je rozdil mezi VIP a OTHER ? nebo MODRA a ORANZOVA ?

VIP ( tady zatim ma pouze jeden ***a to jsi ty naruto ) uz si rekl co mas vsechno za moznosti tady delat ?? ne ze ? neni co ...OTHER- ORANZOVA BARVA, NEMUSI MACHROVAT , CLAN MEMBER

Link to comment
Share on other sites

Proste Naruto neni zadnej svatousek a mysli si ze se mu nic nestane a ze na nej nikdo asi nema no nwm jaky ma on mysleni je to muj nazor ale zadny ban bych nedaval ... Ale komu jedinymu asi Narutovi na nejaky cas nez vyspeje ....

Link to comment
Share on other sites

ban pro frenklina je uplna blbost....pomaha vam tady ztraci tady cas na foru....dela pro vas tuty...a vi na nej takhle i kdyz ho neznate?to ste teda pekny chudaci....

ps:naruto az budes pawnit jako frenk (a prestanes kopirovat :d)tak si klidne vyskakuj....ae to ze ses naky V.I.P neznamena ze si buh...chytraku lockni to je to uplne zbytecny tema...a pripadne si to nejak pores....ae nema cenu to tady dal rozebirat podle me...dejte LOCK

Link to comment
Share on other sites

Proste Naruto neni zadnej svatousek a mysli si ze se mu nic nestane a ze na nej nikdo asi nema no nwm jaky ma on mysleni je to muj nazor ale zadny ban bych nedaval ... Ale komu jedinymu asi Narutovi na nejaky cas nez vyspeje ....

 

Naprosto souhlasím.. Vždyť je mu 11, nebo kolik, ne (Narutovi) ? :d Takové děti prosedí dny u PC.. Ano, možná umí víc než já.. PHP, dokonalou grafiku na weby atd.. ale to jim život nezachrání. :think: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

lol naruto takový c huják od pokémonů a jinejch sraček z chiny naruto klidni se jen kopíruješ a buzeruješ sám posuzuješ ale nic neumíš přestan ty tvoje chujivyny co děláš se ti vymikají a dostáváš se do období kdy tě pohltila hodnost a myslíš si jakej jsi frajírek a přitom je V.I.P=Vysoce.Inteligentní.***** :silent: :x

Link to comment
Share on other sites

ví tady někdo k čemu je "fórum" ? Fórum je zaměřený hlavně na jednu věc, nebo na věci patřící k tématu a neni to žádná diskuzní bitka kde se můžete vybrečet, můj názor :geek: :roll: , takže radši nechte těch nadávek a sprostých slov a pojďte radši pawnit :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím že nejsem svatoušek ale 50% je proti Frenklinovi je pravda vadí mi.Ale ja tenhle topic nezaložil tak dopi** si :x jděte řvát svý máme už mě nebaví poslouchat vaše keci.Ste jak malí smradi kua.To i muj :x bratránek je 4 letej lepší než vy . Vy jen fnukáte zakládáte zbytečný topici 50% topicu je o ničem 20 % :x ban,podminka tad , 5% kolem warez a pc a zbylich jen 25 % o pawnu.Jenom že mam modrou barvu a napsanej Vip ZE MĚ NĚDĚLÁ SVATOUŠKA ALE ASPON :x SEM LEPŠÍ NEŽ VY PARCHANTI POSRA**.

Nepovyšuju se jen vám říkam co neděláte správně a jestli vám to vadí tak si jděte brečet nikam jinam.

 

FUJ TO SEM SE ALE UDEJCHAL :d

Link to comment
Share on other sites

Takže nepřečetl jsem si uplně všechno ale takovýhle dohady... :think: Chtěl bych říct těmto lidem:

Naruto (Lama, n00b, Copy, machýrek, povýšenec, jednoduše kkt)

Ingexe (nejsi tady dlouho a už se sereš do věci o kterých nic nevýš. Je sice hezký že ses zapojil do topicu ale jde o to jak ses zapojil!!!)

eror (hňup, neví o čem mluví)

 

PS: Frenklina nechte na pokoji. Možná je někdy výbušnej ale zato zde pomohl víc než Naruto se svou modrou barvičkou nebo také eror a ostatní. Taky se hodně podílí na foru. A umí PWN líp než výše zmíněný. Tak to lockeněte nemá cenu io tom dál diskutovat. Ban Pdomínka a jiný chujoviny co zde předvedl eror nepřipadají v úvahu. Takže LOCK jenom podle mě...! :eh:

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím že nejsem svatoušek ale 50% je proti Frenklinovi je pravda vadí mi.Ale ja tenhle topic nezaložil tak dopi** si :x jděte řvát svý máme už mě nebaví poslouchat vaše keci.Ste jak malí smradi kua.To i muj :x bratránek je 4 letej lepší než vy . Vy jen fnukáte zakládáte zbytečný topici 50% topicu je o ničem 20 % :x ban,podminka tad , 5% kolem warez a pc a zbylich jen 25 % o pawnu.Jenom že mam modrou barvu a napsanej Vip ZE MĚ NĚDĚLÁ SVATOUŠKA ALE ASPON :x SEM LEPŠÍ NEŽ VY PARCHANTI POSRA**.

Nepovyšuju se jen vám říkam co neděláte správně a jestli vám to vadí tak si jděte brečet nikam jinam.

 

FUJ TO SEM SE ALE UDEJCHAL :d

Libí se ti to. bu****vat. Jsi vůdčí typ ale nedovedu si představit jak by toto forum vypadalo kdyby si měl pravomoce. To by stoupla návštěvnost PawnoBoxu ptž tam takovejhle kkt není. Za to mi ho musíme mít tady! Táhni spát ku*vo malá. 5íkaš tady " cituji : "Ste jak malí smradi kua." Ale tobě je přeci 11 :d tak tady nemachruj ty děcko. Tebe by měl chtrak smáznout ptž tady akorát děláš bordel. Jsi povýšenej, rozkazuješ a myslíš si o sobě buhví co! FUCK. Akorát si mě nasral!

Link to comment
Share on other sites

Souhlasím že nejsem svatoušek ale 50% je proti Frenklinovi je pravda vadí mi.Ale ja tenhle topic nezaložil tak dopi** si :x jděte řvát svý máme už mě nebaví poslouchat vaše keci.Ste jak malí smradi kua.To i muj :x bratránek je 4 letej lepší než vy . Vy jen fnukáte zakládáte zbytečný topici 50% topicu je o ničem 20 % :x ban,podminka tad , 5% kolem warez a pc a zbylich jen 25 % o pawnu.Jenom že mam modrou barvu a napsanej Vip ZE MĚ NĚDĚLÁ SVATOUŠKA ALE ASPON :x SEM LEPŠÍ NEŽ VY PARCHANTI POSRA**.

Nepovyšuju se jen vám říkam co neděláte správně a jestli vám to vadí tak si jděte brečet nikam jinam.

 

FUJ TO SEM SE ALE UDEJCHAL

 

Tyhle slova ti pomahala sestavit maminka co ???? :d

Paneboze Naruto tebe to bavi psat tyhle veci kdyz vidis ze jsou tady proti tobe skoro vsichni lol bejt tebou zalezu a drzim hubu a kopiruju dale navody atd ....

 

PS: Do haje admini uz to tu zamknete nebo se Naruto udejcha a umre a to by asi nikdo z nas nechtel .:d:lol:

Link to comment
Share on other sites

to můžeme všichni potvrdit.

 

Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA! Nechceme NARUTA!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...