Jump to content

frenklin ------>ban nebo ----->podmínka (navrh)


Guest eror

Recommended Posts

a proc takhle hlasujes eror?? tebe jen jednou nasere a uz davas anketu me taky sral dlouho ale omrzelo me to ted mi pride ze je vph....nema to cenu davat bany za chvili to tu bude jako PB

Link to comment
Share on other sites

zapoměl ? to asi těžko, to by jsi pak potom neříkal :

 

nema to cenu davat bany za chvili to tu bude jako PB

 

edit : error : to že jsi napsal dement, je to urážka, teda porušení pravidla a podmínku můžeš dostat taky, takže nwm co tu řešíš :geek:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

podle me je zbytecny zakladat takove zbytecne topicky....kdyz tu bude bordel chytrak si to vyresi sam on taky neni slepej....ae vytvaret new topicky kvuli navrhum na zmenu hodnosti je podle me blbost..napred si zamette pred vlastnim prahem(nerikam ze sem taky svatej :d) a pak nadavejte ostatnim....nikdo neni svaty napr. frenklin je akorat hodne agresivni :d ae napriklad od tebe error tu zase hodne pomahal a bez podobnych jako je on by ste byli ztraceni ;)

Link to comment
Share on other sites

sice tu niesom dlho skoro nikto ma nepozna ale ako tak par dni si pozeram forum tak som usudil ze si frenklin vela o sebe mysli a ja nvm mne je to uplne jedno ale len tak by som ti chcel povedat ze takym pristupom vela nedosiahnes :rap:

Link to comment
Share on other sites

Paneboze mozna si mysli ale lidem dost pomaha a ze ma nejaky reci proboha muzete mu dekovat ze vam vubec pomuze me teda pomohl dost kdyz jsem zacinal s pawnem takze urcite chci aby tu zustal ....

Link to comment
Share on other sites

Podla mna na milion percent bi mal ostat dost pomaha a i o to tu ide na tom fore no ne?

A za to ze dajaki k***t si misli ze je dement ta pre toto mu davat BAN? Podla mna eror je k***t viemetenia teraz co?? Mu date ban preto ze ja si mislim ze je k***t?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...