Jump to content

FREE Server na pipni


Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tvl, ja mam free server na gshost.eu a je o hodne lepsi nez pipni Start

 

U pipni nemusis aspon cekat a u gshostu nez dostanes server ubehne tyden....

Link to comment
Share on other sites

Zas to ale nemusis nastavovat, u gshostu pokud mas body tak spolu s registraci ti ude 5 min na spusteni serveru a des hrat, navic se nemuzi u pipni registrovat :).

Link to comment
Share on other sites

Zas to ale nemusis nastavovat, u gshostu pokud mas body tak spolu s registraci ti ude 5 min na spusteni serveru a des hrat, navic se nemuzi u pipni registrovat :).

 

kdybych mel u gsshotu server tak kredity pro me nejsou problem.

Sice nemam dynamickou ip ale vm jak si ji zmenit i kdyz nemam dynamic ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevíte prosím kde najít to 0.3a, ale R2, to mi fungovalo v pohodě, teď to co je k dispozici mi vůbec nejde, jakmile dám ./samo03svr nebo různé variace, tak už to hlásí chybu: -bash: ./samp03svr: No such file or directory. Prosím poraďte už nevím co s tím, zkoušel jsem i ty přikazy co tu již byli dříve zmiňovány a nic. Děkuji

Link to comment
Share on other sites

Nevíte prosím kde najít to 0.3a, ale R2, to mi fungovalo v pohodě, teď to co je k dispozici mi vůbec nejde, jakmile dám ./samo03svr nebo různé variace, tak už to hlásí chybu: -bash: ./samp03svr: No such file or directory. Prosím poraďte už nevím co s tím, zkoušel jsem i ty přikazy co tu již byli dříve zmiňovány a nic. Děkuji

A opravdu se to jmenuje samp03svr ? zkontroluj si to. Dyztak tady je 0.3a ale R3 http://gta.cz/san-andreas/download/sa-m ... server-x86

Link to comment
Share on other sites

Ano je to tam nejdřív dávám chmod 777 samp03svr a to ještě žádnou chybu nehází až teprve když dám ./samp03svr a děkuji za odkaz, ale potřebuji to na windows. A zkoušel jsem i verzi 0.2x a stejný výsledek, ale tam je možné, že si nepamatuji ty příkazy. Už fakt nevím co s tím.

Link to comment
Share on other sites

Nevíte prosím kde najít to 0.3a, ale R2, to mi fungovalo v pohodě, teď to co je k dispozici mi vůbec nejde, jakmile dám ./samo03svr nebo různé variace, tak už to hlásí chybu: -bash: ./samp03svr: No such file or directory. Prosím poraďte už nevím co s tím, zkoušel jsem i ty přikazy co tu již byli dříve zmiňovány a nic. Děkuji

 

Ja viem kde je chyba :d Ak chces pomoct tak napis na ICQ 643647595 ;)

Link to comment
Share on other sites

 

To jsem zkoušel a výsledek byl takový, že mi to napsalo Server ZAPNUT, ale jakmile jsme ho dal do samp klienta, tak retrieving info a nic.

Zřejmě máš špatnou verzi ale to by ti mělo nahodit info ale nešlo připojit. Tak se asi nezapnul :d Zkontroluj log.

Link to comment
Share on other sites

ja na tom vse vim ale nejde mi to :d a kdyz je to tak lehky tak mi to udelej ty :d

 

proč by ti to měl dělat?, zaregistruj si pípni zamysli se že asi těžko nainstaluješ server podle návodu starýho asi 2 roky?, musíš taky změnit wget soubor a použít aptitude instal ia32-libs nějak tak, už si nepomatuji.

Link to comment
Share on other sites

ja na tom vse vim ale nejde mi to :d a kdyz je to tak lehky tak mi to udelej ty :d

Aha, takze ty vsechno vis (umis) ale nejde ti to (neumis) takze co? Ja ti to rozhodne delat nebudu. Obetuj 35 ,-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...