Jump to content

FREE Server na pipni


Recommended Posts

debian nemam ma shoc...

protoze to bylo v navode driv sem mel debian ale asi 3 ucty mi nejdou jako kdyby mi je zrusily.

 

debian sem zakladal dnes ranu v knihovne a tam mi to taky neslo zpustit tak ze to netem mim neni ani mim pc(ip atd).

 

takze to muze delat asi jen putty 0.60 nebo co to je tak zkusim stahnout jinou a cely to zkusim zase od znova .

 

-- čtv 09. pro 2010 15:14:42 --

 

debian nemam ma shoc...

protoze to bylo v navode driv sem mel debian ale asi 3 ucty mi nejdou jako kdyby mi je zrusily.

 

debian sem zakladal dnes ranu v knihovne a tam mi to taky neslo zpustit tak ze to netem mim neni ani mim pc(ip atd).

 

takze to muze delat asi jen putty 0.60 nebo co to je tak zkusim stahnout jinou a cely to zkusim zase od znova .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hele ted sem tam dal apt-get install ia32-libs a neco to stahuje a trva to dele nez vcera takze mozna to pujde . driv mi to slo ok preinstaloval sem pc a najednou nejde :( drzte mi palce.

 

-- čtv 09. pro 2010 15:24:49 --

 

jo uz to de parada diky vsem za ucats a za radu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

]

Inač to že toto je 2 roky stará téma, nikomu nevadí? Hlavne že sa tu píše čo? :d

 

Ano, ale tohle je téma kde se může diskutovat protože někdo potřebuje okolo toho poradit, lepší než kdyby založil HELP nemyslíš?

 

Ps: Nevíte jak obejít tu upípanou registraci? Nejde mi už vůbec registrovat. A to mám teď jiný PC z kterého sem žádnou registraci na pípni neprováděl ale registrovat se nejde, "Zadejte prosím správný email". E-mail je zadaný správně. (pro dementy: Ano skouším jiný než který sem použil u předchozí registrace).

Link to comment
Share on other sites

]
Inač to že toto je 2 roky stará téma, nikomu nevadí? Hlavne že sa tu píše čo? :d

 

Ano, ale tohle je téma kde se může diskutovat protože někdo potřebuje okolo toho poradit, lepší než kdyby založil HELP nemyslíš?

 

Ps: Nevíte jak obejít tu upípanou registraci? Nejde mi už vůbec registrovat. A to mám teď jiný PC z kterého sem žádnou registraci na pípni neprováděl ale registrovat se nejde, "Zadejte prosím správný email". E-mail je zadaný správně. (pro dementy: Ano skouším jiný než který sem použil u předchozí registrace).

 

Nekdy jim to blbne... zkus ted

Link to comment
Share on other sites

Helf všechno mám jen tam natukam to CHMOD 777 blabla a pak dam ./samp03svr a napíše mi to

-bash: ./samp03svr: No such file or directory

 

Help plís dělám to na 0.3b nikoliv 0.3a

Link to comment
Share on other sites

Helf všechno mám jen tam natukam to CHMOD 777 blabla a pak dam ./samp03svr a napíše mi to

-bash: ./samp03svr: No such file or directory

 

Help plís dělám to na 0.3b nikoliv 0.3a

S tymhle mel problemy kamos

zkus tam napsat ./samp03bsvr

Link to comment
Share on other sites

na PIPNI Vserver......

pripojis sa cez SSH klienta (putty)

das cd a nazov zlozky zo servrom napr. cd samp03

 

pak natukas

chmod 777 announce

chmod 777 samp-npc

chmod 777 samp03svr

 

a potom ./samp03svr

 

malo by napisat

Started server on port xxxx, with maxplayers: xxx lanmode is ON/OFF :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

na PIPNI Vserver......

pripojis sa cez SSH klienta (putty)

das cd a nazov zlozky zo servrom napr. cd samp03

 

pak natukas

chmod 777 announce

chmod 777 samp-npc

chmod 777 samp03svr

 

a potom ./samp03svr

 

malo by napisat

Started server on port xxxx, with maxplayers: xxx lanmode is ON/OFF :thumbup:

 

ale na 0.3b to takhle nejde ne?

Link to comment
Share on other sites

das cd a nazov zlozky zo servrom napr. cd samp03

Název složky je samp03svr ... ale když dám cd samp03 tak mi to jde ale když dám cd samp03b ... cd samp03svr tak už mi to hází chybu

Link to comment
Share on other sites

das cd a nazov zlozky zo servrom napr. cd samp03

Název složky je samp03svr ... ale když dám cd samp03 tak mi to jde ale když dám cd samp03b ... cd samp03svr tak už mi to hází chybu

Jestli chceš upravovat různé údaje na server jako server.cfg a nahrávat si tam mody tak se ti hodí tento prográmek s názvem winscp seženeš ho i na stahuj.cz

Link to comment
Share on other sites

das cd a nazov zlozky zo servrom napr. cd samp03

Název složky je samp03svr ... ale když dám cd samp03 tak mi to jde ale když dám cd samp03b ... cd samp03svr tak už mi to hází chybu

Jestli chceš upravovat různé údaje na server jako server.cfg a nahrávat si tam mody tak se ti hodí tento prográmek s názvem winscp seženeš ho i na stahuj.cz

Já když dám ten poslední řádek ( ./samp03svr tak mi to nahodi chybu) Abych řekl pravdu tak mě vůbec netíží tedkom upravování serveru ale jeho zapnutí

Link to comment
Share on other sites

tam má být ale ./samp03bsvr ne ? nebo sem viděl návody, já na pipni nedělám jelikož to tam stojí za houby, ale záleži na jakou verzi to chceš a podle jakého návodu si to dělal.

Nejde mi to

Link to comment
Share on other sites

tam má být ale ./samp03bsvr ne ? nebo sem viděl návody, já na pipni nedělám jelikož to tam stojí za houby, ale záleži na jakou verzi to chceš a podle jakého návodu si to dělal.

Nejde mi to

Dej mě link podle jakého návodu si to dělal..

Link to comment
Share on other sites

tam má být ale ./samp03bsvr ne ? nebo sem viděl návody, já na pipni nedělám jelikož to tam stojí za houby, ale záleži na jakou verzi to chceš a podle jakého návodu si to dělal.

Nejde mi to

Dej mě link podle jakého návodu si to dělal..

Podle tohodle akorat sem si tam dal 0.3b všecko fungovalo do posledního řadku

Link to comment
Share on other sites

Dej mě link podle jakého návodu si to dělal..

Podle tohodle akorat sem si tam dal 0.3b všecko fungovalo do posledního řadku

Kdybys pročetl tohle téma OMG... skus

apt-get install ia32-libs

Nevíš ani název souboru který chceš spustit? OMG, se podívej přes mc .....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ahoj, zkoušel jsem spustit server 0.3c přes putty, ale vypíše mi to tohle

 

ppiv.th.jpg

 

Vím že tu již řešilo že se má použít

apt-get install ia32-libs

 

Restartuju putty, lognu se a vypíšu to, ale hodí mi to:

 

afaw.th.jpg

 

Nevíte, kde je chyba? Díky za odpověď!

Link to comment
Share on other sites

Tak možná mi tu distribuci nenapíšeš no... tak ja ti dám tip jak na distribuci Shackware možná sis náhodou vybral tou zato že to skusíš nic tě to stát nebude

aptitude install ia32-libs

Link to comment
Share on other sites

Tak možná mi tu distribuci nenapíšeš no... tak ja ti dám tip jak na distribuci Shackware možná sis náhodou vybral tou zato že to skusíš nic tě to stát nebude

aptitude install ia32-libs

 

Mám Debian distribuci

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...