Jump to content

FREE Server na pipni


Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hele lidi potřebuju poradu... já dávám ./samp03svr a nic... se neděje... všecko mám správně... a stává se mi to často .. (jako někdy udělám de(upa stejně) někdy udělám nejde..)

Link to comment
Share on other sites

Revo":3oeukj4u]hele lidi potřebuju poradu... já dávám ./samp03svr a nic... se neděje... všecko mám správně... a stává se mi to často .. (jako někdy udělám de(upa stejně) někdy udělám nejde..)

pozri server_log co tam napisalo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Mě všechno funguje,ale nemůžu najít ten vytvořený server. :lol:

Jak najít?

Tak mně to po posledním nevypíše že je server zapnut.

Chyba v configu nevo špatný mód, který tam dáváš?

Link to comment
Share on other sites

Guest FilipeCZek

MIKI785: Dávám tam Reálnou zemi 5, která je jako poslední zdarma, tak nevím, no.. :(

Vyzkoušel jsem spoustu návod, ale první funkční mi přinesli machři z gta.cz, prostě to samé (z jejich návodu, který je jak spustit na svém pc) jen přes putty a server jede.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lol mne ide 2 sek a vypne to preco ?

nastav si non-stop server .. ked vypnes putty tak sa vypne server :

 

Návod :

 

vypnem server v administracii

zapnem server v administracii

prihlasim sa do putty

a po logine napisem

screen

mc

samp02Xsvr

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. Registroval jsem se na pipni.cz. V e-mailu mám od nich údaje k přihlášení atd. V PuTTy napíšu "root" ale heslo mi to nechce vzít. Vždy to napíše "Access denied". Zkoušel jsem si zažádat o nové heslo ale to také nejde. V PuTTy SSH nastavené mám.

 

Kamarád ve škole měl notebook. Trochu tomu rozumí. Připojili jsme se tam na internet aby se mi na to podíval. Tam heslo v pořádku fungovalo. Je možné, že tu mám něco "zakázaného" v mém počítači a kvuli tomu mi to nebere heslo?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj. Registroval jsem se na pipni.cz. V e-mailu mám od nich údaje k přihlášení atd. V PuTTy napíšu "root" ale heslo mi to nechce vzít. Vždy to napíše "Access denied". Zkoušel jsem si zažádat o nové heslo ale to také nejde. V PuTTy SSH nastavené mám.

 

Kamarád ve škole měl notebook. Trochu tomu rozumí. Připojili jsme se tam na internet aby se mi na to podíval. Tam heslo v pořádku fungovalo. Je možné, že tu mám něco "zakázaného" v mém počítači a kvuli tomu mi to nebere heslo?

Tut???

A pise ti to nejspis protoze do putty se nekopiruje ctrl v ctrl c ale PTM/Kopirovat

a pak v putty PTM

Link to comment
Share on other sites

Psát ho přesně nebo kopírovat ctrl + c nebo pravým tlačítkem a kliknout na kopírovat a následně to vložit do putty stiskem pravého tlačítka myši a zmáčknutí enter dělám pořád. Pořád Access denied.

Zajímalo by mě proč to ve škole šlo a mě doma ne...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...