Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

EnTeRs

Uživatel
 • Příspěvků

  65
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  3

EnTeRs last won the day on Prosinec 19 2018

EnTeRs had the most liked content!

Reputace

7 Jonny Sindacco

About EnTeRs

 • Moto
  Silver II - běžný uživatel

Návštěvníci

430 profile views
 1. EnTeRs

  gamemode [Ukázka] TextDraw

  Tak tohle překonalo niCovo mobil
 2. EnTeRs

  ukázka ochrana

  To zatím ne
 3. EnTeRs

  ukázka ochrana

  Video je nazvane z důvodu že ta ochrana má být zaměřekná na AntiDDos ale jaksi taksi sem to chtěl enchat do budoucna tak do verze 3.0 a zapoměl sem to přepsat ale díky za upozornění ani bych si to neuvědomil.
 4. EnTeRs

  návod Anti Rcon hack

  Díky moc ponaučím se a napravím to.
 5. EnTeRs

  pomoc Chyba při F5

  Aha tak zřejmě budeš mít jiný problém než já. Zkusím najít řešení
 6. EnTeRs

  pomoc Chyba při F5

  Toto se mi dělo také. Odstraň pawno z celého počítače, a stáhni ho znovu pokud nechceš přijít o includy tak si je v klidu zalohuj.
 7. EnTeRs

  návod Anti Rcon hack

  Zdravím vás. Dnes vám zde dám návod jak udělat ochranu na Rcon Heslo. Hodně lidí si stěžuje že jim hackeři zjistí Rcon heslo přes Rcon Hack a neví co s tím a změna hesla nepomůže. Dnes vám ukážu jak tuto nočmí můru vyřešit. Ke všemu nám stačí public OnRconLoginAttempt(ip[], password[], success) __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 1 napíšeme public [ OnRconLoginAttempt(ip[], password[], success) ] 2. Nadefinujeme si new který je potřeba pro další funkce. 3. Pokud vše máme tak do publicu OnRconLoginAttempt(ip[], password[], success) vložíme tento kod. TIP if(strcmp(name,"=]En[T]eRs[=" Toto v Kodu můžete najít, slouží to k tomu, pokud se hráč přihlásí za nick =]En[T]eRs[= tak ochrana mu přihlášení dovolí, tudíž hráč bude oprávněně přihlášen na rcon. Pokud hráč bude mít nick EnTeRs tak ho to vyhodí proto že takový hráč nemá oprávnění se přihlásit na rcon účet. To by bylo vše a pokud vám tutoriál pomohl budu rád. Kdyby s tím byli problémy, tak mi napište sem do komentářů a problém společně vyřešíme. Doporučení Nejlepší způsob je si AntiRcon Hack dát do GameModu ale pokud to je ve FilterScriptu nevadí to.
 8. EnTeRs

  ukázka ochrana

  Děkuji. A co se týče zdrojový kod. Tak zdrojový kod nepskytnu ale .amx ano. I když se někdo může bát že tam je hack příkaz opravdu není. Ochranu sem dělal měsíc + - a pokud si někdo o ochranu napíše do Soukromé Zprávy tak Amx mu dám ale .pwn ne
 9. Vypadá to zajímavě, a docela mě to láká zkusit něco nového. Mohu se zapojit ?
 10. EnTeRs

  ukázka ochrana

  Zdravíčko, Chtěl bych vám ukázat moji ochranu kterou sem dělal celkem + - 1 měsíc Natočil sem i video kde ochranu ukazuju. OBSAH - AntiRcon Hack - AntiSpam + AntiFlood - Anti Weapont Crasher - Anti Tuning Crasher - Anti Bullet crasher - Anti bike & Train Crasher V2 Ochrana je nově udělaná, je zatím na verzi 1.0 takže očekávejte nějaké mouchy. Hodím vám sem video kde moje ochrana je odprezentována. Kdo by o ni měl zájem, můžete mi napsat. ochrana funguje na jakékoliv verze je to i testováno na každé verzi. Funguje i na verzi 0.3z 0.3e 0.3.7 0.3.DL o žádost o ochranu piště prosím do Soukromých Zpráv na Pawno.cz děkuji.
 11. EnTeRs

  pomoc Nějaký AntiVPN/proxy

  Ahoj. Mám AntiVPN/Proxy system chceš ? dej mi email msg skype a pošlu ti ho.
 12. EnTeRs

  pomoc Chcem System Banka

  Myslel sem jako zažádat o pawnera ...ketý mu to udělá
 13. EnTeRs

  pomoc Chcem System Banka

  A co takhle požádat o Bank System ?
 14. EnTeRs

  script Hit Sound

  Zdravím. Jelikož mě dnes 3 hráči kteří mají server jestli bych jim neudělal menší prkotinku na server, a to je Hit Sound Spočívá to v tom, že pokud jakoukoliv zbraní střelíte do hráče, tak se vám ozve takový zvuk a to značí to, že hráče ste střelili. public OnPlayerGiveDamage(playerid, damagedid, Float: amount, weaponid) { PlayerPlaySound(playerid, 17802, 0.0, 0.0, 0.0); return 1; } Doufám že aspoň tuto prkoninku využijete, podle mě je to taková maličkost, co by si asi někdo do toho Gm enbo FS dal.
 15. EnTeRs

  tzv. Problém

  Máš tam asi nějaké bugy které třeba opravit.
×