Jump to content
Prosíme všetkých užívateľov, ktorý sa chcú opätovne pripojiť na discord aby znovu spárovali svoje účty kliknutím na "Discord" v navigácií a pripojili sa na server Read more... ×

Alfonz

Uživatel
 • Příspěvků

  10
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  1

Alfonz last won the day on Únor 27 2018

Alfonz had the most liked content!

Reputace

1 Jonny Sindacco

About Alfonz

 • Moto
  Bronze II - nováček
 1. MTA:SA Odeon RolePlay Úvod Ahoj komunito, znovu vás zdravíme a chtěli by jsme všem hráčům oznámit, že opět obnovujeme server, který většina zná pod jménem Odeon RolePlay. Server zanikl kvůli hloupému důvodu, který byl víceméně naší chybou. Tentokrát bychom chtěli předejít takovým fatálním chybám. Samozřejmě budeme rádi pokud znovu zavítáte na náš server a užijete si kopec zábavy, a hlavně RP kvality. Zajímavosti Náš server má od 7. 12. 2017 exkluzivní přístup k bezpečnostnímu jádru LSEC, které je postavené na systému LeoSight Guard. Ano přesně tak LeoSight Guard, z toho vyplývá, že spolupracujeme s portálem LeoSight.cz. Tento bezpečnostní systém je naprostá špička, co se týče CZ/SK MTA scény. Pokud vás zajímá, co třeba tento systém umí, tak můžeme prozradit, že díky certifikátu, který je vystaven na IP adresu našeho serveru, si při případné krádeži skriptů "zloděj" svůj server ani nezapne. Informace o serveru IP adresa: mtasa://82.208.17.10:27723 Teamspeak: ts3.rixel.cz Forum: https://leosight.cz/forum sekce Odeon RolePlay Fb: https://www.facebook.com/rixel.cz/ Ukázka serveru Screeny: https://imgur.com/a/sMMtB Výhody serveru Spolehlivý Admin Team Příjemná komunita (když zrovna nemá administrátor čas, hráči vám také rádi pomohou) Vlastní skripty (základní skript patří Leosight.cz, zbytek tvoříme ve spolupráci s Leosight.cz) Dobrá ekonomika (reálné výplaty, ceny majetků, ceny vozidel, apod....) Reálné vlastnosti vozidel (každé vozidlo má udělaný svůj handling odpovídající realitě za což děkujeme našemu skvělému VCT teamu.) Rozsáhlost zaměstnání (několik základních prací + nekonečné možnosti frakčních prací) Vlastní interiéry Vlastní mapping Systém požárů pro Hasičský Záchranný Sbor Dopravní značení po celém Los Santos Možnost nasazování botiček na vozidla (viz screen) Server se neustále vyvíjí (časte updaty) Rozsáhlost a různorodost RP (v našem IC světe najdete spoustu věcí od běžných hovorů v barech, přes přestřelky až po prezidentské volby) Funkční 3D rádia a vlastní rádio serveru Unikátní předměty A mnohem více! Závěrem Budeme rádi za každou návštěvu našeho serveru ať už zkušených hráčů, nebo nováčků. Pokud nevyzkoušíte, neuvěříte. Děkuji všem za přečtení a popřípadě za kladné hodnocení, těšíme se na vás.
 2. Alfonz

  ukázka MTA Odeon RolePlay

  Náš server obsahuje něco kolem 700Mb, akorát máme takový problém, že se hráčům ukazují různé čísla například právě 1.23GB a další, ale server obsahuje něco kolem 700MB, jakmile se vám stáhne 700MB server se načte.
 3. Alfonz

  ukázka MTA Odeon RolePlay

  Zdravím. Chtěl bych vám představit nově vznikající MTA RP server. Vím, že RP serverů je neskutečně přemnoženo a nechci nijak narážet na jejich majitele či admini, ale na většině RP serverech to funguje tak, že si hráči jen jezdi po městě v autě a RP akce jim nic neříkají, tím navazuji na to, že náš server je soustředění přímo na IZS složky a také si zakládáme na kvalitním RP a nehraní RP je přísně trestáno. Náš server nabízí zaučení nováčků ve směru celkového RP až po zaučení IZS prací, což znamená teorie ze zdravotnictví apod... Ještě bych chtěl říci, že náš server není extrémně přemnožený reskiny a zabírá pouhých 700Mb. Určitě se přijďte podívat, nebudete litovat. IP Adresa: mtasa://82.208.17.10:27723 Ps: Pár obrázků ze hry https://imgur.com/a/M5kN2
 4. Alfonz

  Hledám scriptera

  Zdravím. Vlastním MTA server a hledám nějakého zkušeného scriptera, který se vyzná v lua souborech a byl by ochoten mi pomoci. Samozřejmě vím, že né každý je ochoten to dělat zadarmo, tak se můžeme dohodnout na nějaké ceně, ale pokud by byl někdo ochoten to dělat, protože ho to baví, tak budu velice rád. Více info pište do zpráv, díky.
 5. Alfonz

  pomoc Admin systém

  Tohle je přímo ten error: WARNING: admin-system/Player/s_player_commands.lua:1331: Access denied @ 'kickPlayer' a tohle je ten odstavec ve kterém je chyba, přesněji na řádku 1331: https://gyazo.com/2ec1b8b2be3c07e4dbc0420bda5568ef
 6. Alfonz

  pomoc Admin systém

  Dobrý den, chtěl bych požádat někoho znalého, kdo by mi poradil s admin systémem. Mám problém, že mi nefunguje pár admin příkazů, ale spíše bych potřeboval poradit s jedním konkrétním a to je /pkick, jakmile to napíšu, tak mi vyjede v konzoli error na řádku 1331 a přesněji je to tahle chyba "kickPlayer(targetPlayer, thePlayer, reason)" prosím o přesnou radu jak to opravit, předem díky.
 7. Alfonz

  pomoc [MTA] Problém s resource

  Takže pokud dobře rozumím, tak chceš poslat conf a logy? Nedělá mi to problém, ale spíše bych ti to poslal někam do soukromé zprávy.
 8. Alfonz

  pomoc [MTA] Problém s resource

  Ano mám, ale jako třeba mapy, tak ty fungujou normálně, ale některé resource, např: account, faction-system a tak podobně se vůbec nespouštějí.
 9. Alfonz

  pomoc [MTA] Problém s resource

  Zdravím, mám takový menší problém ohledně MTA RolePlay serveru a to takový, že mám na serveru různé resource a všechny resource jsou zapsaný v mtaserver.conf což znamená, že všechny resource, které jsou tam zapsané by se měli automaticky spouštět, ale bohužel to tak není, stala se někde chyba a nevím kde. Pokud by se tu našel někdo, kdo tomu rozumí, tak bych byl rád pokud by se ozval, byl bych rád i za konzultaci na TeamSpeaku, děkuji.
×