Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Admin

Ewwe

Administrátor
 • Příspěvků

  4 160
 • Registrován

 • Aktivní

 • Vítězných dnů

  54

Ewwe last won the day on Duben 11

Ewwe had the most liked content!

Reputace

320 Madd Dog

About Ewwe

 • Moto
  Zázraky na počkání, nemožné do dvou dnů
 • Narozeniny 11.8.1992

Kontaktní údaje

 • Web
  https://ewolutions.cz
 • Facebook
  EwweB
 • Steam
  ewolutionscz
 • Twitter
  __Ewwe__

Portfolio

 • Github
  Ewwe
 • Pastebin
  Ewwe

Návštěvníci

2 433 profile views
 1. BTW to co ty popisuješ na obrázku jako nefunkční registraci nemá s registrací vůbec nic společnýho. Jedná se o výběr class ( OnPlayerRequestClass a AddPalyerClass )
 2. Nevím jak na slovensku ale v česku je potřeba jinej obor než máš. Ale asi to máte jinak
 3. Uplně jendoduše. Lukáš je fuč. Nový diktátor je ffredyk. Copyright jsem upravil takze uz te nebude děsit. ( včetně dětskýho webu )
 4. Naše slunce zanikne za 7.6 mld let. Takže si stihnu ještě dát kafe snad... Kazdopadne jestli se tady do ty doby nedojebem sami tak si myslím , že tak do dvou set let budeme mit druhou kolonii v jiný zemi podobný planetě.
 5. já právě myslel ze tam musí bejt & ... Tak kdyz to rikas musel bych to jedine vezkouset a na to nemam ani pawno ani sanačko tak asi to tak bude
 6. Seš si jistej.. Neměl by tam být nějakej bitovej operator a ne plus ?
 7. if(newkeys == KEY_WALK + KEY_SPRINT) Přeloženo if( newkeys == 1024+8)// 1032 Seznam kláves v samp: #define KEY_ACTION (1) #define KEY_CROUCH (2) #define KEY_FIRE (4) #define KEY_SPRINT (8) #define KEY_SECONDARY_ATTACK (16) #define KEY_JUMP (32) #define KEY_LOOK_RIGHT (64) #define KEY_HANDBRAKE (128) #define KEY_LOOK_LEFT (256) #define KEY_SUBMISSION (512) #define KEY_LOOK_BEHIND (512) #define KEY_WALK (1024) #define KEY_ANALOG_UP (2048) #define KEY_ANALOG_DOWN (4096) #define KEY_ANALOG_LEFT (8192) #define KEY_ANALOG_RIGHT (16384) #define KEY_YES (65536) #define KEY_NO (131072) #define KEY_CTRL_BACK (262144) #define KEY_UP (-128) #define KEY_DOWN (128) #define KEY_LEFT (-128) #define KEY_RIGHT (128) Klávesa 1032 404
 8. Zdarec sháním někoho kdo rád pracuje s csskem a je pro něj challenge kterou rád přijme udělat responsivní design tam kde nejsou funkční media queries a podobný capiny a rád by tak přispěl a přidal se k myslím si zajímavému hernímu projektu. Potřebujeme člověka do světa kde nejde používat vh a vw ale jsou správnou volbou procenta a pixely. Potenciál projektu být výdělečným v budoucnu by tu byl tudíž případné výdělky mínus náklady se budou dělit mezi všechny zůčastněné. Případný zájemce nechť si mě najde na discordu Ewwe#9966 tam se mu podaří mě sehnat nejrychleji. S pozdravem Ewwe Bublákovský Zasloužilý umělec a nálezce nemoci zvané Spiringitýda
 9. Určitě jste si všimli , že jsme prodělali jakýsi rollback o zhruba rok a půl. Původcem tohoto rolbacku jsem bohužel já. Moc rád bych to měl na koho hodit ale je to má chyba. Co se stalo ? Inu čistil jsem iíspcofig od projektů , které již byli hotové nebo jinak uzavřené a mazal jsem i databáze. Bohužel mezi nimi byla databáze s názvem c4_pawnotemp což byla produkční databáze tohoto webu. Díky přívlastku temp jsem si ničeho nevšiml a pokračoval v mazaní. Dostal jsem se k i mazání záloh ( ktere jsem jinak dělal každé 4 hodiny ) a z lenosti vymazal cely obsah složky ( cca 18,5 TB databázových záloh ) a šel spát. Bohužel druhý den ráno mi Spy donesl tu příšernou informaci o tom , ze forum neběží. Instatně mi došlo co se stalo a kdo za to může ( já ), Snažil jsem se soubory obnovit bohužel provider se do klientských serverů nemontuje tím pádem nedělají ani interní zálohy klientských strojů. Nejnovější zálohu databáze kterou se nám podařilo vyhrabat zde vidíte a je vázaná k datu 18.08.2018. Novější zálohu nikdo z moderátorů bohužel nemá protože spoléhali na mé systémové zálohy. Co je tedy celé co se stalo... Viníkem jsem já a má nepozornost a krátká paměť. Částečně se ještě pokusím fórum zrestaurovat pomocí waybackmachine minimálně po stránce rozložení.
 10. on to není plugin ale je to core ipbčka. Tady jde jen o to najít ten file ve kterým toje
 11. Ono jde o to , že tebou označená témata jsou uplně jiného druhu. První je Dotaz ( převzaté z stackoverflow nebo buh vi kdo to vymyslel ) a druhý je klasický téma. U dotazů jsou nejdůležitější hlasy. Čím hlasovanější tím přesnější odpověd vněm najdeš. Já samozřejmě chápu že česko-slovenská komunita není na přístup "chci pomoct" zvyklá ale v cizině je toto standart. Také chápu , že je asi už pozdě snažit se tento přístup naučit i cz-sk. Řešení: 1. Zvyknete si 2 . Zrušíme témata typu Dotaz Pokud se tu sejde více názorů tak založím téma kde se tyto dvě možnosti budou řešit.
 12. Nešlo. Je to nastavené v mysqlce. Na filesystém to nic neukládá
 13. Ewwe

  pomoc Systém smrti

  ale ty mu tím že zjistíš jestli má umřít nebo ne playerHP < amount zajistíš aby ho to uplně nezabilo
 14. Ewwe

  pomoc Pomoc s pickupy

  a streamer to nemá vyřešený ?
×
×
 • Create New...