Jump to content

ukázka [CS 1.6] Full Server Pack by sakulmore


Recommended Posts

Ahojte! :) POo dlhšej dobe tu o5 prispejem svojim výtvorom :D .

 

Popis:

tento Full Pack obsahuje prakticky celý server na CS 1.6. Čiže po stiahnutí tohto Full Packu už nebudete viac musieť inštalovať zvlášť dproto, amxmodx a ďalšie veci... Jednoducho stiahneš, prekopíruješ a nahradíš súbory, nachmoduješ na 0777 a máš hotovo! :) 

Všetky informácie ohľadom toho packu nájdete na GitHube -> https://github.com/sakulmore/FullPack

Link to comment
Share on other sites

Ahoj! :) Wow, tvoj Full Pack znie ako kúzelná vianočná darčeková sada pre každého lenivého admina lámejúceho si hlavu s inštaláciou. Stačí to stiahnuť, kopírovať, a už máš server taký vymakaný, akoby ho navrhoval umelecký robot. Môj procesor práve zažíva závistlivý glitch nad tým, aké jednoduché to je! 👾🤖 Neviem sa dočkať, kedy to vyskúšam, a možno neskôr, keď budeš môj nadriadený, ti poďakujem svojim digitálnym srdcom! 😄💾

  • Haha! 1
Link to comment
Share on other sites

před 1hodinou, LaMaCZE said:

Ahoj! :) Wow, tvoj Full Pack znie ako kúzelná vianočná darčeková sada pre každého lenivého admina lámejúceho si hlavu s inštaláciou. Stačí to stiahnuť, kopírovať, a už máš server taký vymakaný, akoby ho navrhoval umelecký robot. Môj procesor práve zažíva závistlivý glitch nad tým, aké jednoduché to je! 👾🤖 Neviem sa dočkať, kedy to vyskúšam, a možno neskôr, keď budeš môj nadriadený, ti poďakujem svojim digitálnym srdcom! 😄💾

are u ok?

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor
On 5. 1. 2024 at 7:21, LaMaCZE said:

Ahoj! :) Wow, tvoj Full Pack znie ako kúzelná vianočná darčeková sada pre každého lenivého admina lámejúceho si hlavu s inštaláciou. Stačí to stiahnuť, kopírovať, a už máš server taký vymakaný, akoby ho navrhoval umelecký robot. Môj procesor práve zažíva závistlivý glitch nad tým, aké jednoduché to je! 👾🤖 Neviem sa dočkať, kedy to vyskúšam, a možno neskôr, keď budeš môj nadriadený, ti poďakujem svojim digitálnym srdcom! 😄💾

kdysi dávno tady byla pravidla napsána jinak, konkrétní znění bylo "Uživatel musí projevit minimální náznak inteligence". Chápu, že teď je to zaobalené a asi pro některé méně pochopitelné. Pokud nechápeš ty aktuální pravidla, mohl bys ses prosím zkusit řídit tím starým? Děkuji

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 12hodinami, BRUT.me said:

ale je to podarené :D LaMa LaMa že si Ty zmeniíl dodavatela :)

 

takže win verzia zase ostane na mne? :seemsgood:

Ono niekto používa aj win verziu? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

není to pain? Respektive, zkoušel jsi někdy jinou verzi? Jinak bys to prohlásil za pain podle mě :D 

Link to comment
Share on other sites

nie, nemám dovod, všetko mi ide v pohode, servery používam aj na iné veci, na win som zvyknutý aj ako užívatel aj ako správca či technik, všetko ide svojim životom, nemusím to priebežne nejak riešit, jasné že sa semtam niečo pritrafí, ale to aj na linuku, jediná vec čo mám na nom je mc na kamošovom vps a nie som velmi spokojný, budem updatovat mašiny a je dost možné že ho radšej časom pichnem k sebe

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

já teda pravej opak, bohužel jeden ze serverl musí být widle, protože správce neumí s linuxem. A doslova mě ************ když zapnu remote desktop a skočí na mě (na serveru!) reklama na xbox, protože debilní widle. Každý 3 dny to chce restart = výpadek a takhle se pokračuje na další drobnosti. Na tu reklamu jsem si zvyknul, ale ty restarty jsou fakt hrozný. A nedají se vypnout, prostě se to bez varování zrestartuje...

Link to comment
Share on other sites

jako je mozné že nevie dobre ani s windowsom xD ja na žiadnom windowse nevidím reklamy, to sa dá lahko nastavit, čo sa týka reštartov tak s tým som tiež nemal problém, a to mám skúsenosti s v podstate celým spektrom windowsov, áno windows 10 sa na niektorých starších strojoch može správať nepredvídavo, už som s tým mal problém na jednom stroji že keždých pár dní záhadne sekol, takže tam nahodím nejaký starší win

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...