Jump to content

hledám Hľadám ľudí do svojho tímu (vývoj hier pre PC)


sakulmore

Recommended Posts

Zdravím, chcel by som dať dohromady svoj nový projekt. Budeme tvoriť hry a samozrejme časom na tom aj zarábať. Zárobky si rozdelíme vždy podľa dohody a podľa toho, kto kedy čoho najviac urobil pre daný projekt.

Hľadám teda ľudí, ktorý budú vedieť:
- Vytvoriť príbeh hry (veľmi dôležité)
- 3D modeling postáv / budov atď..
- Music / Sound makers

Časom aj dabérov no toto budem riešiť až keď budeme mať vytvorený príbeh hry.

Ak by ste mali záujem sa stať členom môjho tímu, kontaktujte ma prosím na Discorde (sakulmore_official) tam vám poskytnem aj viac informácii :) .

Bol by som rád skôr za ľudí, ktorý by v tíme boli dlhodobo. Taktiež by som bol rád ak by ste to brali skôr "tímovo" a pre "zábavu" než "naval peniaze a potom budem niečo robiť" :) . Samozrejme peniažky časom budú, no skôr hľadám ľudí ktorý sú ochotný chvíľku vydržať a urobiť pre projekt aj niečo "zadarmo". Ak budeme ku sebe všetci taký že "daj najprv peniaze a potom to urobím", tak si myslím že dlho nebudeme fungovať :) .

Ďakujem za prečítanie :) .

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

před 19hodinami, sakulmore said:

Do budúcna rôzne hry. Avšak v aktuálnej dobe sa hlavne zameriavam na hororovky.

Ja hru celú vytvorím.

Co znamená "Ja hru celú vytvorím." ? O co se budeš starat ty při výrobě hry?

Link to comment
Share on other sites

před 2hodinami, TheJizzy said:

Co znamená "Ja hru celú vytvorím." ? O co se budeš starat ty při výrobě hry?

Prepáč, ale čo je to za otázku? :D

Ja skrátka hru celú vytvorím... Čo je na tom nepochopiteľné? :D

  • Řekni nám o tom ještě něco 2
  • Si děláš prdel? :D 1
  • OMEGALUL 1
Link to comment
Share on other sites

On 2. 9. 2023 at 18:03, sakulmore said:

Prepáč, ale čo je to za otázku? :D

Ja skrátka hru celú vytvorím... Čo je na tom nepochopiteľné? :D

Co je toto za odpoved? :D

To vypada, ze si zatial nespravil ani len jednu hru ked si myslis, ze ju ty "celu vytvoris". Iba tak.

To akoze ti ma niekto vyprdnut zvuky a modeli a ty to nahadzes do Unity a hra je vytvorena? :D

Link to comment
Share on other sites

před 1 hodinou, Bloodman said:

Co je toto za odpoved? :D

To vypada, ze si zatial nespravil ani len jednu hru ked si myslis, ze ju ty "celu vytvoris". Iba tak.

To akoze ti ma niekto vyprdnut zvuky a modeli a ty to nahadzes do Unity a hra je vytvorena? :D

On asi chce vytvoriť 2d hru s minimálnou mechanikou. Alebo to chce robiť x rokov. 

Ver mi, že vytvoriť hru, je beh na dlhú trať a sám veru, to asi človek nedá, aj keby sa pototo. 

Link to comment
Share on other sites

On 5. 9. 2023 at 10:14, XpresS said:

On asi chce vytvoriť 2d hru s minimálnou mechanikou. Alebo to chce robiť x rokov. 

Ver mi, že vytvoriť hru, je beh na dlhú trať a sám veru, to asi človek nedá, aj keby sa pototo. 

Toho som si vedomí. Avšak nebudem tvoriť druhé GTA...

Link to comment
Share on other sites

Chlape, 

To, že spomenieš všeobecne modely danému človeku nič nedá. Skús popísať tú svoju hru, ako by mala vypadať, čo bude pointa hry, či tam bude príbeh a aký dlhý ho očakávaš. Aké mechaniky hry, či sandbox alebo čo. 

Zatiaľ viem jedine, že ty ju chceš programovať. A ostatní všetko naokolo. 

Skus si spraviť ozaj nejaký plán, rozvrh ako v škole čo je nutné spraviť, nejaký todo list, ti to pomôže. 

 

@Bloodman ti radi velice dobre, si myslim, že ako on Senior, si môže dovoliť písať a kritizovať ľudí týmto spôsobom. Nepíše bludy ale ty to vieš, len si to nechceš priznať. Skus sa aspoň nad jeho slovami zamyslieť. Tie programy ktoré ti napísal, skus si ich pozrieť, dosť cenná informácia. 

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

@Bloodman bez vulgarit prosím

@sakulmore někoho hledáš a někdo ti dává relevantní otázky a ty na ně neodpovídáš, takhle nikoho nenajdeš. Když na ně začneš odpovídat, nebude to nikoho triggrovat a i se někam posuneš s tímhke topicem. Ale pokud si pojedeš tohle svoje, tak tento topic brzo zavřu, protože se z toho stává jen flame a nepřijde mi, že se to někam posouvá, zatím.

 

konec hlášení, zkuste to teď lépe

  • Kappa 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...