Jump to content

hledám Gangy + WebPHP


DaNn

Recommended Posts

Ahoj všem! 

 

Vůbec netuším jak to mám napsat ale rád bych chtěl sehnat nějaký gangy jako script na SA-MP server. Ano vím, internet je toho celá pr..l ale já bych chtěl nějaký originální a ne internetový, pokud je zde někdo kdo by mi to dokázal udělat a v první řadě se domluvili jak by to vypadalo, jaké bylo to mělo funkce nějaké finanční ohodnocení. 

 

Určitě by mi stačila funkce na rozdílné gangy jako např. Grove, Aztecas atd. 

Poté přebírání území, a bránění území 

+ Nějaké důležité funkce k tomu 

 

Budu rád za jakoukoliv radu, a kdo by mi mohl pomoct. Co se týče zaplacení klidně práce + script s tím nemám problém. 

 

 

WebPHP

Pokud někdo také umíte udělat web stránku nějakou kvalitní a originální pro hru SA-MP taky to ocením a nemám problém za práci + šablonu poslat peníze. 

 

Můžete mě kontaktovat zde. 

Díky všem! 🤑

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

v čem ti stávající gang systémy nevyhovují? Není lepší si jeden drobně upravit podle sebe pokud je open source než vyhazovat peníze za něco, co už existuje? Podle popisu chceš to co umí každý. Případně zkus rozepsat co ti chybí ať mají lidi představu kolik práce to obnáší. 

Link to comment
Share on other sites

Funkce např. 

 

Zabírání a přebírání území ostatním gangům s časomírou a samozřejmě už nějakou funkci na nějaké "gang points" 

 

To je celé co mi stačí a aby všechno bylo v češtině. Já chápu že je open source akorát se mi to nechce dělat radši někomu zaplatím 🤟

  • Děkuji (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mám gangy vytiahnuté z rze8 a spravené na grove/ballas atď na JOB 🙂

A není problém dorobiť nejaké bonusy a nejaké zmeny... Ak to chceš môžem ti to poslať ale až o pol noci som doma

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...