Jump to content

ostatní [Minecraft] NÁBOR rolí


ffredyk

Recommended Posts

  • Majitel

Zdravíčko přátelé :) 

Po menších existenčních potížích jsem se nyní konečně dostal zpět na svou kolej a jdeme se společně s vámi všemi vrhnout na stavbu našeho prvního serveru - minecraft serveru! :) 

Vzhledem k tomu, že já osobně se o to starat dopodrobna nemohu, rád bych z vašich řad našel nadšené lidi aktivní v této hře, kteří by si na sebe hodili částečnou zodpovědnost za plynulý chod na serveru a jeho kvalitu obsahu. Proto hledám lidi, kteří budou dosazeni na post Moderátorů a Creatorů - tedy lidí stavějící zajímavé stavby, ve kterých mohou uspořádat soutěže.

Všechno zajímavé a důležité o serveru bude v jiném vlastním topicu.

Pokud máte zájem o roli Moderátora:

  • Musíte aktivně hrát Minecraft.
  • Musí vám být alespoň 16 let.
  • Musíte se smířit s tím, že práce moderátora není med - má své výhody, ale také o něco více nevýhod.
  • Nesmíte zneužít svou roli a pravomoce k obohacování ostatních hráčů, či narušování ekonomiky serveru
  • Zdržte se vulgarismů, fungujte jako profíci, dejte pozor na gramatiku - vedoucí pozice musí jít příkladem.

Pokud máte zájem o roli Creator:

  • Dostanete speciální pravomoce k jednoduché manipulaci terénem i objekty.
  • Označení Creator v sobě nese pojmy jako: Builder, Eventer, VIP - jste všechno toto v jednom balíčku, buďte středem komunity.
  • Ukažte nám své stavby, čeho jste schopní, jakou fantazii máte a co všechno postavíte!
  • Nesmíte zneužít svou roli a pravomoce k obohacování ostatních hráčů, či narušování ekonomiky serveru - nevztahuje se na výherní ceny a výherce eventů, soutěží, či dalších jednorázových akcí. (Jen ta výhra nesmí být nějaký stupidní nesmysl - jako 10 stacků diamantů apod.)

Žádosti mi napište sem do topicu :) Pokud nemáte zájem se přidat, ale chcete protlačit někoho, kdo se přihlásil - přihoďte mu k jeho postu nějakou pozitivní reakci :) 

  • Paráda! (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...