Jump to content

pomoc Wifi v NTB


Fr0st

Recommended Posts

Čaute, potreboval by som pomoc, po 4 neúspešných hodinách som to vzdal a obrácam sa na vás. Mám takýto problém, Preinštaloval som ntb na systém W8.1 pro x64, Samozrejme po nainštalovaní systému som išiel nainštalovať drivery, začal som wifi... Wifi to má atheros, Driver z originál stránky som nainštaloval, nuž nefunguje, Píše že zariadenie je zapnuté (asi) ale nenašlo žiadnú sieť a je tam iba červené X. keď som dal diagnostikovať napísalo mi to "Zapnite bezdrôtovú komunikáciu.". Naschvál som to aj rozobral aby som vedel aká tam je sieťová karta aby som neištaloval zlé ovladače nuž dal som tam atheros driver... Neviem ako postupovať ďalej. Bol by som veľmi vďačný za akékoľvek návrhy. Vďaka

Link to comment
Share on other sites

Nejsem v tom žádný expert ale jednou jsem měl podobný problém, otevřel jsem notebook a vyndal zandal kabel od wifi karty, sešrouboval a šlo mi to :-D Samozřejmě to vůbec nemusí být to co ty popisuješ jen konstatuji že i takto se dají řešit problémy v určitých případech po pravdě už si nepamatuji tu situaci.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Nakoniec som preinštaloval windows na 8.1 a problém prebiehal naďalej, už som nevedel čo ďalej tak som len tak skúsil dať v biose default settings a pomohlo takže solved :)

Link to comment
Share on other sites

Aha, biosek :-D V pohodě no mě to tenkrát psalo něco o problému s komunikací právě a vymontování klávesnice (jakožto vrchní část notebooku), vytáhnutí zatáhnutí wifi karty mi pomohlo :-D Co už hlavně že ti to jde.

Edited by rEf
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...