Jump to content
  • 0

pomoc AMX do PWN a zpět do AMX


marecekczecz

Dotaz

Popis problému:

Čau, potřeboval bych pomoct. dal jsem soubor AMX do Easy DeAMX a předělal to na PWN ten soubor jsem vložil do Pawno a klikl na f5.. ukáže se vždy šedá tabulka.. a nic vždy to přestane fungovat..

ale mělo by to fungovat je to normální mód který jsem chtěl dát do češtiny, ale jedině kdy něco ten pawno dělá je když tam dopíšu #if defined FILTERSCRIPT. ale potom to pak nefunguje.. díky za rady.

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

--

 

Kód:

 

--

 

 

 

Dodatečné poznámky:

--

Link to comment
Share on other sites

4 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Před měsícem tu byl topic na podobné téma..

 

DeAMX ti nikdy nevrátí takový kód, aby si s tím nemusel nic víc dělat.. Můžeš si upravit .amx soubor, ale to už je trochu složitější a váže se k tomu plno pravidel, která se nedají obejít.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ako písal OceT DeAMX ti nikdy nenapíše presný kód,

takže ak to chceš skompilovať tak musíš ten kód upraviť tak aby mohol ísť do pwn.

A ak by sa ti ten kód fakt chcelo upravovať tak možno ušetríš pár hodín namiesto pawnenia ale aj tak si myslím že tento spôsob je stále ťažší ako si ten mód napawniť.

Edited by Ninjonik
Link to comment
Share on other sites

  • 0

DeAMX, které je na stáhnutí pro všechny ti určitě nepomůže, jsou možnosti, jenže tyto možnosti se oplatí jen v případě, že se jedná o velký a velice rozpracovaný mód. Myslím, že v tvém případě bych se radši vrhnul do pawna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...