Jump to content
  • 0

pomoc Nefunguje mi výběr spawnu tak jak má


Dominik Rozporka

Dotaz

Popis problému:

Čau nefunguje mi výběr spawnu následující kód by měl udělat to že při připojení na server by se měl ukázat obraz z těch souřadnic ale neukáže

jinak to s tou podmínkou si nevšímejte jinak ta podmínka platí tím mám na myslí že to co je v podmínce by mělo jít ale nejde nevim proč.

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

--

 

Kód:

 

public OnPlayerRequestClass(playerid, classid)
{
 if (pZamestnani ==0 && pAktualnipozicezapnuta==0)
  {
switch(classid)
{
case 1:
{
SetPlayerFacingAngle(playerid, 132.9069);
SetPlayerPos(playerid, -1423.1412,-288.6984,14.1484);
SetPlayerCameraPos(playerid, -1423.1412,-288.6984,14.1484);
SetPlayerCameraLookAt(playerid, -1423.1412,-288.6984,14.1484, CAMERA_MOVE);
}
}
}
return 1;
}

 

 

 

Dodatečné poznámky:

Jinak mimochodem ten novej systém zakládání formuláře je špatnej psal jsem ten popis problému a zničeho nic se mi smazal všechen text a ani mi tam už nešlo psát musel jsem dát zpět a vpřed v prohlížeči

Link to comment
Share on other sites

2 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No myslím že to classid je id toho aktuálního výběru nevim jak to říct ale myslím prostě že to je id toho aktuálního výběru spawnu

právě tohle jsem nikdy nedělal se spawnováním jsem nikdy nepracoval nic o tom asi ani nevim icon_e_sad.gif

zkus mi prosím poslat kód ve kterým bude příklad s tím obrazem na určitých souřadnicích a a bude tam ta postava a pak když se kline na spawn tak se přemístí kamera na hráče tak jak má jako v singleplayeru a hráč se přemístí na to místo kde ten spawn má být

a podle toho kódu to snad pochopim


Aha moje chyba omlouvám se už jsem na to přišel měl jsem špatně zapsanou v podmínce tu proměnnou dělal jsem to přes enum ty proměnný
prostě ta podmínka měla vypadat takhle:

if (PlayerInfo[playerid][pZamestnani] == 0 && PlayerInfo[playerid][pAktualnipozicezapnuta] == 0)

no nic uzavírám

Edited by Dominik Rozporka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...