Jump to content
  • 0

pomoc Warpy help


[Hades]

Dotaz

Popis problému:

 

Zdravím potřeboval bych zkušenou radu nějakého pawnera dělám si warpy na server jak odportovani tak i ukládaní pozice pro warp ale neustale mi skáče chyba error to jste asi nečekali .icon_e_biggrin.gif

 

 

Chyby/varování kompilátoru a při běhu:

 

C:\Users\lenovo\Desktop\gta\Nová složka\pwn zaloha – kopie (4) – kopie\Infinite Field-5.77.pwn(6383) : error 020: invalid symbol name ""

C:\Users\lenovo\Desktop\gta\Nová složka\pwn zaloha – kopie (4) – kopie\Infinite Field-5.77.pwn(6383) : warning 215: expression has no effect

C:\Users\lenovo\Desktop\gta\Nová složka\pwn zaloha – kopie (4) – kopie\Infinite Field-5.77.pwn(6383) : warning 215: expression has no effect

C:\Users\lenovo\Desktop\gta\Nová složka\pwn zaloha – kopie (4) – kopie\Infinite Field-5.77.pwn(6383) : warning 215: expression has no effect

C:\Users\lenovo\Desktop\gta\Nová složka\pwn zaloha – kopie (4) – kopie\Infinite Field-5.77.pwn(6383) : error 001: expected token: ";", but found ")"

C:\Users\lenovo\Desktop\gta\Nová složka\pwn zaloha – kopie (4) – kopie\Infinite Field-5.77.pwn(6383) : error 029: invalid expression, assumed zero

C:\Users\lenovo\Desktop\gta\Nová složka\pwn zaloha – kopie (4) – kopie\Infinite Field-5.77.pwn(6383) : fatal error 107: too many error messages on one line

 

Kód:

 

 

new Float:pos[3];
new sprava[80], Meno[MAX_PLAYER_NAME];


if (strcmp("/lv", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(IsPlayerConnected(playerid)) // pokud je hráč připojen
{
new car = GetPlayerVehicleID(playerid); // vytvoří proměnu pro hráčovo auto

if(!IsPlayerInAnyVehicle(playerid)) // pokud není v žádném autě stane se...
{
SetPlayerPos(playerid,2024.0475,1250.5278,10.8203); // SetPlayerPos
GetPlayerName(playerid,Meno,sizeof(Meno));
[b]format(sprava,sizeof,(sprava),"Hrac se portnul do /lv!",Meno); //chybný řádek [/b]
SendClientMessageToAll(-1,sprava);
SetPlayerInterior(playerid, 0); // pro jistotu, Nastaví interier na 0.
}else{ // nebo, pokud je v autě stane s
SetVehiclePos(car,2024.0475,1250.5278,10.8203); // Nastaví-Pozici-Autu
[b]format(sprava,sizeof,(sprava),"Hrac se portnul do /lv!",Meno); [/b] // zpráva s autem
[font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3][background=#fdfdfd]SendClientMessageToAll(-1,sprava);[/size][/font][/background]
SetPlayerInterior(playerid, 0);
}
}
return 1;

 

 

 

Dodatečné poznámky:

Předem diky za pomoc a ještě bych měl jeden dotaz chtěl bych když se od portuju aby se ta informace napsala v pravo dole ale aby zustal klasicky chet v pravo na hore

Edited by Gabe Newell
Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Špatně čárka:

format(sprava,sizeof(sprava), "Hrac se portnul do /lv!",Meno);
Druhé formátování to samé:

format(sprava, sizeof(sprava), "Hrac se portnul do /lv!",Meno);  // zpráva s autem
Edited by Ernst Remer
Link to comment
Share on other sites

  • 0

nie sizeof,(sprava)

 

ale sizeof(sprava)... bez čiarky 

 

// EDIT

už ma niekto predbehol

Edited by Quiter
Link to comment
Share on other sites

  • 0

diky moc :) a ja si tim tady lamu hlavu uz 2 dny :d a jen carka :d 


Jeste bych mel jeden dotaz jak to udelat aby se sprava zobrazila v pravo dole a pokud by jste nekdo byl tak ochotnej a vysvetlil mi jak ten warp muzu udelat placenej pro hrace 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

diky moc icon_e_smile.gif a ja si tim tady lamu hlavu uz 2 dny icon_e_biggrin.gif a jen carka icon_e_biggrin.gif

Jeste bych mel jeden dotaz jak to udelat aby se sprava zobrazila v pravo dole a pokud by jste nekdo byl tak ochotnej a vysvetlil mi jak ten warp muzu udelat placenej pro hrace 

musíš si vytvoriť TD a don vpisovat tieto spravy... najprv sa nauč používať TextDrawy...

 

ako platené to chceš? za real peniaze? alebo za herné? ak za herné, tak si dáš podmienku či má dosť peňazí a ak áno, tak ho portneš a uberieš mu peniaze (GetPlayerMoney, GivePlayerMoney)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...